Reklam
Reklam
Ör.Gör.Mujgan EMİNOĞLU

Ör.Gör.Mujgan EMİNOĞLU


TEŞEKKÜRLER SAYIN MASATLI

15 Haziran 2020 - 12:46

26.12.2018 tarihli ve 2018/260 sayılı Cumhurbaşkanlığı atama kararı ile Ardahan Valisi olarak atanan Sayın Mustafa Masatlı yaklaşık iki yıl güzide Ardahan’ımızda tüm paydaşlarla işbirliği içinde başarılı bir mülki idare amiri olarak görevini icra edip İçişleri Bakanlığı'nca hazırlanan valiler kararnamesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanmasıyla 41 ilin Valisinin değişmesiyle, Amasya’ya Valisi olarak atanmıştır.

Küreselleşen dünyamızda insanların ihtiyaçlarının çeşitlendiği, ihtirasların sürekli artığı teknoloji çağında İlimizde, ülkemizde ve dünyada da insanların tatmin noktalarının, hayat standartlarının yükseldiğini hepimiz görüyoruz. Bunlar mülki amirleri, idarecileri ve tüm toplumu ilgilendiriyor.

Bireysel ve kurumsal olarak bunu sorgulayan, revize eden ve beklentilere cevap veren bir vali portresi çizen Sayın Masatlı Ardahan’ın kazanması için birçok başarılı projelere imza atarak Ardahan’ın gelişmesine ve kalkınmasına katkı da bulunmuştur…

Ardahan halkı tüm mülki amirlere olduğu gibi Sayın Mustafa Masatlı’ya da sevgi saygı ve hürmetle ile hizmet talebinde bulunmuş, mülki idari amiri olarak ta Sayın Masatlı aldığı mesleki eğitim ve terbiye ile gösterilen hürmetin değerini bilmiş gece gündüz demeden değerli eşiyle birlikte Ardahan halkına, ülkemize, milletimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmışlardır.

10 yıl, 20 yıl sonra sade bir vatandaş hüviyetiyle Ardahan’a döndüğünde vatandaşın gözbebeğine kalp huzuru ile bakabileceğini ve halkında da aynı hürmet  ve sevgi ile karşılayacağına inanıyoruz..

Sayın valimizin yeni görev yerinde başarılarının devamın diliyor, milletimiz, vatanımız, Devletimiz ve halkımız için hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek teşekkür ediyoruz..

09.06.2020 tarih ve 2020/274 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ardahan Valisi olarak atanan Sayın Hüseyin Öner valimize de Ardahan’ımıza hoş geldiniz diyerek başarılar diliyoruz.

Saygılarımla
Ör. Gör. Müjgan EMİNOĞLU
 

Bu yazı 5903 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum