Reklam
Reklam

CİHAN ÇOBAN, DOĞU ÇALIŞMASINA AĞRI'DAN BAŞLADI

CİHAN ÇOBAN, DOĞU ÇALIŞMASINA AĞRI'DAN BAŞLADI
31 Aralık 2020 - 23:50
Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyon Üyesi hemsehrimiz Cihan Çoban partisi adına PR (Piar) çalışması oluşturmak için Doğu Anadolu çalışmalarına Ağrı’dan başladı.

Gelecek Partisi Ağrı İl Başkanı Yunus Kaya, İl ve İlçe yönetim Kurulu tarafından karşılanan Başkan Çoban,  Ağrı’da yoğun ilgi ile karşılandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun selamını Ağrı’ya götüren Başkan Çoban, partisinin yeni yol haritası hakkında partililere brifing verdi. Başkan Çoban ve Partililer, daha sonra Ağrı’da esnaf ve STK ziyaretleri gerçekleştirerek sorunları dinlediler.

Ağrı çıkarması hakkında açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyon Üyesi hemsehrimiz Cihan Çoban, “Doğu illerimizde Partimize ve bilge liderimize yoğun ilgi ve teveccüh var. Ağrı ilimizden edindiğimiz bilgiler, sorunlar ve hazırladığımız raporumuzu Genel Başkanımıza ileteceğiz. Yunus Kaya Başkanlığında ki Ağrı İl ve Merkez İlçe teşkilatımız özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar, kendilerini tebrik ediyorum” dedi.
 
Bu haber 2439 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ardahan bizim
  6 ay önce
  CİHAN ÇOBAN a destek olalım içimizde bir siyasetçi doğuyor sahip çıkalım
 • Gurbet Ardahan
  6 ay önce
  Ilimizin gururu olmaya her platformda tanıtmaya devam ediyor tebrik eder yeni yılını kutlarız