Reklam
Reklam

CEM UZAN: MARDİN LAS VEGAS OLACAK

CEM UZAN: MARDİN LAS VEGAS OLACAK
03 Ağustos 2020 - 14:46 - Güncelleme: 03 Ağustos 2020 - 14:57

Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, partisinin onursal Genel Başkanı Cem Uzan’ın Türkiye’ye hizmet seçim manifestosunu yayınlamaya devam ediyor.

Partisinin Onursal Genel Başkanı Cem Uzan’ın Türkiye’yi geleceğe hazırlayacak önemli projelerin olduğunu belirterek, Mardin’in Las Gevas olacağını söyledi.

Güneydoğu Anadolu’nun en şirin ili olan Mardin’in Türkiye’nin Las Vegas’ı olacak diyen Uzan: “Türkiye’ye yeni bir turizm merkezi kuracağız, yeni bir konveyşin merkezi kuracağız. Nasıl Amerika’nın Las Vegas’ı varsa, nasıl Çin’in Makaos’u varsa Türkiye’nin yeni bir turizm merkezi olacak. Mardin, sıcak ve güzel havası, Gürcistan’dan Ermenistan’a, İran’dan Azerbaycan’a, Suriye’den Irak’a, Lübnan’dan Suudi Arabistan ve Dubai’den turistlerin akacağı büyük bir turizm merkezi olacak. Türkiye yeni bir Las Vegas yeni bir Makao olacak ve milyarlarca dolar Türkiye’ye akacak” dedi.

“İktidarımızda Türkiye’nin ikinci büyük borsası Diyarbakır’a kurulacak’ diyen Genç Parti Onursal Genel Başkanı Cem Uzan, sözlerini şöyle açıklamıştı:

“Sınır bölgelerinde kimseye kaçakçı denmeyecek sınır ticareti için serbest bölgeler kurulacak. Ardahan’dan Gürcistan’a açılan sınır kapılarında serbest sınır ticareti kurulacak ve hiçbir vergi alınmayacak. 18 yaşın altındaki kimse Anne-Baba izni olsa bile evlenemeyecek. Boşanmak isteyen kadın 6 ay içersinde boşanabilecek ve  bu kadınlar 2 yıl boyunca da işsizlik parası alacak. Nasıl Amerika’nın Las Vegas’ı varsa Türkiye’nin de böyle bir turizm merkezi olacak. Buraya milyonlarca turist gelecek ve milyarlarca dolar Türkiye’ye akması sağlanacak. Kripto para önümüzdeki yılların para birimidir. İzmir’de Kripto Para Borsası kurulacak Avrupa’da Kripto Para’nın merkezi İzmir olacak. Türkiye’nin Yapay zekâ merkezleri kurulacak bu iller Eskişehir, Tekirdağ ve Samsun olacak. Adalet yok! Genel af şart. Çocuk ve Kadın’a karşı işlenen taciz suçlarından mahkûm olanlar, cinayet ve cinayete teşebbüs sebebiyle mahkûm kimse asla af kapsamında olmayacak. Vatandaşımız Zenginliği tadacak. Nasıl mı? Türkiye soyulmazsa zaten zengin bir ülke! İşsizlik maaşı, emeklilik maaşı ve asgari ücret Euro’ ya endeksli olacak ve 3 ayda bir otomatik kur ayarlamasından geçecek. Almanya ve Fransa ile mevcut olan ekonomik bağlar en üst seviyeye çıkarılacak. Türkiye’deki tüm futbol müsabakaları televizyondan şifresiz olarak yayınlanacak. Gençlik Projesi: Türkiye Varlık Fonu, İstanbul Borsası’nda halka açılacak  70 Milyar Euro değerindeki hisselerin %45’i, 18-40 yaş arasındaki tüm Gençlerimize bedelsiz olarak verilecektir” diyerek seçim çalışmalarımızdan bazı başlıkları sunmuştu.

Bu haber 5095 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum