Reklam

Başkanlardan esnafa güzel haber

Başkanlardan esnafa güzel haber
13 Mayıs 2020 - 20:16

Koronavirüs Covid-19 salgını nedeniyle ekonomik sıkıntılar yaşayan Ardahanlı esnafların sorunlarını çözmek ve sıkıntılarını en aza indirmek için gayret gösteren 3 Oda Başkanı, müjdeli haberi gazetemizle paylaştılar.

AESOBB, AŞOB ve ESOB Başkanları Petrol Ofisi ve Lukoil akaryakıt istasyonlarıyla protokol imzaladı. Yapılan protokolle Birlik bünyesinde bulunan tüm odalara kayıtlı olan ve aracı bulunan esnafların Petrol Ofisi ve Lukoil istasyonlarında aldıkları her akaryakıttan yüzde 5 ve 7 oranında indirim sağlanacak.

Petrol Ofisi ve Lukoil akaryakıt istasyonlarıyla yapılan protokol hakkında açıklama yapan Ardahan Şoförler Odası Başkanı Asim Özer, “Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Kaya ve ESOB Başkanı Mustafa Morkoç’la birlikte esnafımızın her konuda yanında olmaya çalışıyoruz. Esnafımız için sürekli arayış içerisindeyiz. Koronavirüs Covid-19 salgını nedeniyle her meslek grubunda kısıtlanmalar yaşandı. Biz 3 Oda Başkanı olarak esnafımıza katkı sunmak için çalışıyoruz. Petrol Ofisi ve Lukoil akaryakıt istasyonlarıyla protokol imzaladık, TESK kartı ile birlikte esnafımız indirimli akaryakıt kullanacaktır” dedi.
 

Bu haber 839 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum