Damal, Hanak ve Posof’ta tanap tarafından yürütülen proje çalışmalarının yükleniciliğini yapan GE-SA İnşaat, sosyal sorumluluk projelerine de büyük ağırlık veriyor.
Şeffaf Belediyecilik örneği ortaya koyan ve Damal İlçesine sayısız proje kazandıran Damal Belediye Başkanı Ergin Önal, TANAP yüklenici firmalarından GE-SA İnşaat Genel Müdürü Kenan Araz’a, Belediye sosyal tesisine ve ilçenin yollarına yapmış olduğu katkılardan dolayı plaket takdim etti ve kendisine teşekkür etti.
![](https://www.ardahanhaber.com.tr/images/files/2022/10/63453a698e2ed.jpg)
![](https://www.ardahanhaber.com.tr/images/files/2022/10/63453a7814925.jpg)
![](https://www.ardahanhaber.com.tr/images/files/2022/10/63453a89796d1.jpg)
Şeffaf Belediyecilik örneği ortaya koyan ve Damal İlçesine sayısız proje kazandıran Damal Belediye Başkanı Ergin Önal, TANAP yüklenici firmalarından GE-SA İnşaat Genel Müdürü Kenan Araz’a, Belediye sosyal tesisine ve ilçenin yollarına yapmış olduğu katkılardan dolayı plaket takdim etti ve kendisine teşekkür etti.
![](https://www.ardahanhaber.com.tr/images/files/2022/10/63453a698e2ed.jpg)
![](https://www.ardahanhaber.com.tr/images/files/2022/10/63453a7814925.jpg)
![](https://www.ardahanhaber.com.tr/images/files/2022/10/63453a89796d1.jpg)
Kaç proje kazandırmış? Kimsenin Damal a bişey yaptığı yok.
kimsenin yol fa*** yaptığı yok