Reklam
Reklam

BAŞKAN ERDOĞAN YILDIRIM'DAN ARDAHAN ÇIKARMASI

BAŞKAN ERDOĞAN YILDIRIM'DAN ARDAHAN ÇIKARMASI
12 Haziran 2021 - 22:08 - Güncelleme: 12 Haziran 2021 - 22:12
Kars-Ardahan-Iğdır (KAI) Dernekler Federasyonun başarılı Genel Başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım, bir dizi program için Ardahan, Kars ve Iğdır’a çıkartma yaptı.

Ankara’da gerçekleştirilecek tanıtım günleri istişareleri ve engelliler için tekerlekli sandalye yardımları programı çerçevesinde Kars ve Iğdır’ın ardından Ardahan’a gelen Başkan Yıldırım’ın ilk durağı Ardahan Valisi Hüseyin Öner oldu.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci, SERKA Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. İbrahim Taşdemir, İl Kültür ve Turizm Müdürü Efsal Alantar, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ertaç Baki ve STK Başkanlarını ziyaret eden Başkan Yıldırım, ziyaretler kapsamında Ankara’da gerçekleştirilecek olan Kars-Ardahan-Iğdır tanıtım günleri ile ilgili istişarelerde bulundu.

Ardahan - Kars ve Iğdır’da yoğun ilgi ile karşılaşan Kars-Ardahan-Iğdır (KAI) Dernekler Federasyonun Başarılı Genel Başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım, Volkan İnşaat Yönetim kurulu Başkanı İhsan Yıldız, Eryıldızlar Gayrimenkul Şirketler Grubu Yönetim kurulu Başkanı Aydın Yıldız, KAI Dernek Başkanı İsmail Deniz, Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Ateş, Serhat haber medya grubu, Yeni Türkiye’m gazetesi imtiyaz sahibi gazeteci Seyfettin Düzçay da eşlik etti.

Merkezi Ankara’da bulunan Kars-Ardahan-Iğdır (KAI) Dernekler Federasyonu Başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten ve kamuoyu desteğini arkasına alan Başkan Yıldırım, bölgemizin tanıtılması için önemli çalışmalara imza atıyor.
 
Bu haber 1361 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum