Reklam

BAŞKAN DEMİR'DEN SAADET PARTİSİ'NE ZİYARET

BAŞKAN DEMİR'DEN SAADET PARTİSİ'NE ZİYARET
19 Nisan 2019 - 11:18

31 Mart Yerel Seçimlerinde Ardahan Belediye Başkanı seçilen Faruk Demir, Saadet Partisi Ardahan İl Başkanlığını ziyaret etti.

Başkan Faruk Demir ziyaretinde; güzel bir Ardahan için, değerli olan her fikre kulak vereceklerini, belediye başkanlığında Ardahan'da herkesi kucaklayacaklarını, her kesimle birlikte çalışacaklarını ifade etti.

Saadet Partisi Ardahan il Başkanı Muharrem Çapan ise; bu ziyaretten memnuniyet duyduklarını, Ardahan'ın geleceğinin güzel olması için çaba sarf eden hangi parti ve düşünce olursa olsun yanlarında olacaklarını, üzerlerine düşen ne varsa, yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Çapan, “Siyasi tecrübesi ve kucaklayan bir kişiliği bulunan Faruk Demir'in Ardahan'a çok güzel işler yapacağına inanıyor ve bekliyoruz. Nezaket gösterip Saadet partimizin İl Başkanlığını ziyaret eden Sn. Faruk Başkanımıza şahsım ve partimiz adına teşekkürlerimi bir defa daha iletiyor, başkanlığını tebrik ediyoruz. Ardahan'ımıza hayırlı ve fevkalade güzel işlerin yapıldığı bir başkanlık dönemi olmasını diliyoruz'' dedi.

Bu haber 1012 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum