Reklam
Reklam

VALİ ÖNER VE BELEDİYE BAŞKANI DEMİR'DEN SERHAT ARDAHAN SPOR'A TAM DESTEK

Serhat Ardahan Spor’un yeni Başkanı Murat Gökdemir, Ardahan Valisi Hüseyin Öner ve Belediye Başkanı Faruk Demir’i makamında ziyaret etti.

VALİ ÖNER VE BELEDİYE BAŞKANI DEMİR'DEN SERHAT ARDAHAN SPOR'A TAM DESTEK
31 Temmuz 2022 - 00:27
Serhat Ardahan Spor’un yeni Başkanı Murat Gökdemir, Ardahan Valisi Hüseyin Öner ve Belediye Başkanı Faruk Demir’le gerçekleştirdiği ziyarette olumlu sonuçlar aldı.

VALİ ÖNER, “FUTBOLU SEVİYORUM, ÖNCELLİĞİM ŞEFFAFLIKTIR”

Serhat Ardahan Spor’un başarısı için öncellikle şeffaflık isteyen Ardahan Valisi Hüseyin Öner, “Ben futbolu çok seviyorum. İmkanlarımız ve yasalar çerçevesinde maddi ve manevi katkı sunacağız. Bir önceki yönetim bizi yanlış anladı. Serhat Ardahan Spor Bölgesel Amatör Liginde top koşturan önemli bir takımdır. Biz elimizden ne geliyorsa kulübümüze sahip çıkacağız. Serhat Ardahan Spor’un sezon açılışına ve maçlarına da katılacağız. Düzenlenecek tanıtım ve destek gecelerine de katılım sağlayacağız. Sosyal tesis için bulunacak yerlerin yasal prosedürü kapsamında Serhat Ardahan Spor’a kazandırılması için ilgili birimlere talimat vererek iş ve işlemlerin hızlandırılması için gerekli talimatları sağlayacağım” dedi.

BAŞKAN DEMİR, “SERHAT ARDAHAN SPOR’A HER ZAMAN SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Serhat Ardahan Spor’un deplasman giderlerinin Ardahan Belediyesi tarafından karşılanacağını açıklayan Belediye Başkanı Faruk Demir ise şunları söyledi: “Ardahan için kim elini taşın altına koymuşsa Belediye olarak her zaman yardımcı olup katkı sunuyoruz. Bölgesel Amatör Liginde top koşturan ilimizin takımı Serhat Ardahan Spor’a her zaman sahip çıkacağız. Serhat Ardahan Spor için düşündüğümüz projeler var, elimiz döndükçe kalıcı çözümler üreteceğiz. Yeni Yönetimi kutluyorum, hep birlikte başaracağız.”

BAŞKAN GÖKDEMİR, “VALİ VE BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR ETTİ”

Ardahan Valisi Hüseyin Öner ve Belediye Başkanı Faruk Demir’in Serhat Ardahan Spor için ortaya koyduğu vizyona teşekkür eden Başkan Gökdemir, “Ardahan terörle, uyuşturucuyla değil, futbolla ve sporla anılması gerekmektedir. Çok şükür ilimizde terör ve uyuşturucu müptelası bulunmuyor. Ardahan’ımız için başarılı bir Vali ve çalışkan bir Belediye Başkanının olması bizi de heyecanlandırıyor. Serhat Ardahan Spor için hep birlikte büyük işler başaracağız” dedi.

TAKIMIN EKSİKLİKLERİ GİDERİLİYOR

Hazırlıklar Geçtiğimiz hafta kulübün yeni hocasını Ardahan’a getirerek taraftar gurubunun katılımıyla sözleşme imzalayan Serhat Ardahan Spor Kulübü Başkanı Murat Gökdemir, basınla da bir araya gelerek hedeflerini açıklamıştı. 3. Lige çıkmak için süper bir takım hazırlıklarına başladıklarını açıklayan Başkan Gökdemir, Gordon Milne’nin öğrencisi ve futbolun efsane ismi Tayfun Uzunkaya ile futbolcu arayışını sürdürüyor.  Futbolcuların kalacağı tesis sorununu da çözen Başkan Gökdemir,  Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte takımın eksikliklerini gidermek, Serhat Ardahan Spor’u Ziraat Türkiye Kupası ve ardından başlayacak Bölgesel Amatör Ligine hazırlamak için yoğun bir tempoyla çalışıyor. 
Bu haber 1004 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum