Reklam
Reklam

VALİ ÖNER'E HOŞ GELDİN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

VALİ ÖNER'E HOŞ GELDİN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
20 Haziran 2020 - 01:00

 Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Ardahan’a 16. Vali olarak atanan Vali Hüseyin Öner, Ardahan’da ki görevine başlamasıyla birlikte kamu kurum idarecileri tarafından ziyaret edilmeye başlandı.

Görevine bismillah diyerek başlayan Vali Hüseyin Öner, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Vali Yardımcıları Mehmet Kılıç ve Salih Kalkan, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı Albay Selçuk Özdem, İlçe Kaymakamları ve İl Genel Meclis Başkanı Murat Dalanbay’dan Ardahan’la ilgili brifing aldı.

Bir taraftan kenti tanımaya başlayan Vali Öner, diğer taraftan da kendisine hoş geldin diyen ve görevinin hayırlı olması için gelen misafirlerini ağırlama başladı.

AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın, Kadın Kolları Başkanı Selda Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı Fevzi Bozkurt ve Parti Yönetimi, Çıldır Belediye Başkanı Yakup Azizoğlu, Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Yusuf Yılmaz ve İlçe teşkilatı, Ardahan Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Küçük ile Ardahan Gaziler Derneği Başkanı Yener Göydemir, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Ulaş Karaca, Müdür Yardımcısı Kıvanç Oktay ve Milli Emlak Müdürü Serkan Alnıak, İl Afet ve Acil Durum (AFAD ) Müdürü Fırat Örs ve beraberindeki kurum personeli, İl Gençlik ve Spor Müdürü Bilent Akar ve beraberindeki Şube Müdürleri,  İl Müftüsü Remzi Pehlivan, İl Defterdarı Doğan Adıgüzel ve beraberindeki Şube Müdürleri,  İl Göç İdaresi Müdür V. Buğra Totan ve beraberindeki kurum personeli ve Valilik Birim Müdürleri, Vali Hüseyin Öner'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 

Bu haber 2424 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum