Reklam

STK'LARDAN DEVA'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

STK'LARDAN DEVA'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
22 Aralık 2020 - 21:23
Ali Babacan liderliğinde kurulan, ilk İl Kongresini Ardahan’da yapan, Türkiye’de 78 il ve 513 ilçede teşkilatlanan Demokrasi ve Atılım Partisi’ne, Ardahan Sivil Toplum Kuruluşlarından hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Ardahan Ticaret Odası Başkanı Çetin Demirci, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Morkoç, Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı İlhan Evliyaoğlu ve Sevdamız Ardahan Derneği Başkanı Levent Pehlivan, Demokrasi ve Atılım Partisi Ardahan İl başkanlığını ziyaret ettiler. Ziyarette Ardahan’ın genel sorunları, pandemi, esnafın yaşadığı sorunlar başta olmak üzere birçok konu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Demokrasi ve Atılım Partisi Ardahan İl başkanı Candar Yılmaz, STK başkanlarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Yılmaz: “Ardahan hepimizin yaşadığı güzel bir şehirdir. Ardahan’ın gelişmesi ve göçün önlenmesi konusunda siyasi parti temsilcileri ve STK başkanlarına büyük görevler düşmektedir. Sorunlarımız bellidir, çözümü konusunda hepimiz katkı sunmak istiyoruz. Birlik beraberlik içerisinde hareket ederek kentimizin gelişmesi ve büyümesi için mücadele edeceğiz” dedi.
Bu haber 1912 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum