Reklam
Reklam

SAHİPSİZ VALİZ PANİK YARATTI!

SAHİPSİZ VALİZ PANİK YARATTI!
12 Ekim 2020 - 23:18 - Güncelleme: 12 Ekim 2020 - 23:31

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Göle ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Vali Öner’in ziyareti öncesi İlçe Kaymakamlığının yakınına konulan çanta panik yarattı. Fünye ile patlatılan valiz boş çıkarken, güvenlik şeridinin gerisinde toplanan vatandaşlar ise sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptı. Olay dün sabah saatlerinde Göle İlçe Kaymakamlığının bulunduğu mevkiinde meydana geldi.

Adliye Binasının arkasına bırakılan valizi gören çevredekiler polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri önlem alarak güvenlik şeridi çekip, caddeyi trafiğe kapattı. Güvenlik şeridinin gerisinde toplanan vatandaşlardan bazıları cep telefonları ile sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptı. Bomba imha ekibinin fünye ile patlattığı valiz boş çıktı. Valiz incelenmek üzere polis ekipleri tarafından emniyete götürüldü.

VALİ ÖNER, ESNAFI ZİYARET ETTİ, SORUNLARI DİNLEDİ

Beraberinde İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal ve İl Jandarma Komutanı Ali Naci Aldemir ile birlikte Göle’ye giden Vali Öner, Kaymakamlığı ziyaret ederek, ilçenin yeni Kaymakamı Haluk Koç’a görevinde başarılar diledi.

Kaymakamlık makamında bir süre ilçenin genel durumuna ilişkin değerlendirmelerde bulunulmasının ardından Vali Öner daha sonra, İlçe Kaymakamı Haluk Koç, Belediye Başkanı İlhan Gültekin, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal ve İl Jandarma Komutanı Ali Naci Aldemir ile birlikte ilçe esnafını ziyaret etti. Esnafa hayırlı işler dileğinde bulunana Vali Öner, Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında sosyal mesafe, maske ve temizlik konularına dikkat edilmesi yönünde bilgilendirme ve uyarılarda bulundu. Vali Öner, İlçe Emniyet Müdürlüğünü de ziyaret ederek personelle görüştü, asayiş ve güvenlik başta olmak üzere Koronavirüs denetimleri hakkında bilgi aldı.

 

Bu haber 2035 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum