Reklam
Reklam

SAFFET KAYA'YA ARDAHAN'DA YOĞUN İLGİ

SAFFET KAYA'YA ARDAHAN'DA YOĞUN İLGİ
11 Şubat 2021 - 13:24
Uzun süredir Ardahan’a gelemeyen 20.21. ve 23. Dönem Ardahan Milletvekili Saffet Kaya, geçtiğimiz hafta Ardahan’a gelerek sevenleri ve dostlarıyla hasret giderdi. Sahibi olduğu Ardahan ET ile ilgili çalışmalar yürüten Kaya, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, STK Temsilcileri ve Ardahan esnafını ziyaret etti.

Halkın davetini kırmayan Kaya, köylere çıkarma yaparak dostlarıyla bir araya geldi. Kaya’nın karşılanmasında kurbanlar kesildi, eskiler yad edildi ve samimi sohbetler gerçekleştirildi. 7 Haziran Genel Seçimlerinde Ardahan’da bağımsız Milletvekili adayı olan Kaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ardahan’a gelip mitingde yaptığı ‘Bağımsız aday kazanırsa ne yapacak’ açıklamasıyla 5 bin oyda kalarak Milletvekilliğini kazanamamıştı. Önümüzdeki genel seçimlerde yeniden siyasete hazırlandığı öne sürülen Saffet Kaya, halkın nabzını tutarken, konu hakkında nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyor.

SAFFET KAYA, RİNGE ÇIKTI

Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya’nın destekleri ve sponsorluğunda kurulan Hanak Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünü de ziyaret eden Saffet Kaya, sporcularla beraber boks gösterisi yaptı. Hanak Belediyesinin yatırımlarını da ziyaret eden Saffet Kaya, Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya tarafından günün anlamına binaen kendisine plaket takdim edildi.
Bu haber 2009 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Serbülent Serdar
    5 ay önce
    Saffet beyi tebrik etmek lâzım. Cumhurbaşkanı olacak adam bence, Ardahan'ımızda CHP ve MHP'yi aynı karede birleştirecek kadar güçlü duruyor. Belki ülkemizde de başarabilir. Umut vadedici görüntü. Sanki 7 Haziran 2015 seçimleri öncesini hatırlatır gibi oldu biraz.