Reklam
Reklam

SAFFET KAYA'NIN İŞİ BELLİ OLMAZ

SAFFET KAYA'NIN İŞİ BELLİ OLMAZ
07 Nisan 2021 - 17:08 - Güncelleme: 07 Nisan 2021 - 17:35
SAFFET KAYA’DAN MİLLET İTTİFAKINA YEŞİL IŞIK MI?

AK Parti Ardahan eski Milletvekili Saffet Kaya, yakın aile bireyleriyle önce Ekrem İmamoğlu'nu ardından ise Bülent Kerimoğlu'nu ziyaret etti. AKP Ardahan eski Milletvekili Saffet Kaya, CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti. Saffet Kaya'nın ikinci durağı ise Ardahanlı Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu oldu. Kaya'nın ard arda yaptığı iki ziyaret, Ardahan'daki siyasi kulisleri de hareketlendirdi. Kaya'nın bir süre önce de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğü öğrenildi.
 
Bu haber 1562 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Burak75
  2 gün önce
  Nedir bu koltuk sevdası arkadaş..bir koltuk kapabilmek için atılmadık takla bırakmadılar..
 • Ardahanım
  3 gün önce
  SN SAFFET KAYA CHP den aday olursa kaybeder kimse o partiye oy vermeyecek verenler binbişman şuan partinin içerisindeki kişilikler de ego almış başını gitmiş iktidar da olamayan parti konumunu bırakmayacak CHP nin adayı kim olursa olsun kaybedecektir gördüğüm bu Ardahan sevdalısı o*** biri olarak.
 • Coşar Efe Atalay
  3 gün önce
  Hayırlı olsun
 • Halkın sesi
  3 gün önce
  Chp nin adayı kim olursa olsun şansı yok kazanamaz bu millet bir şans vermişti tekrar verdi ama artık imkansız neden mi CHP nin içerisinde kıĺıktan kılığa bürünmüş insanlar var kimi iş adamı havasın da kimisi dayı yiğenmiş kılığına bürünmüş insanları nefret ettirdiler kendilerine de partiye de dayı dayı dayı insanlar bıktı artık sesimizi buradan duyarlar dileklerimle gazeteci haber yayıncılarına sonsuz teşekkür ediyorum.
 • Şahin
  3 gün önce
  Sonu fırıldak kubi gibi olacak.
 • Yaşar Arslan
  3 gün önce
  Sayın Saffet Kaya anlamsız "yükleme" yapmışsınız. Saffet Kaya partiler üstüdür. Siz üzülmeyin Saffet Kaya her lider ile görüşür. Kendisinin olmazsa olmaz çizgisi Vatan, Bayrak, Millet ile kavgası o***lardır. en doğru kararı onurluca verir. Müsterih olun...