Reklam

ÖZKAN KARAKAYA, DEVA GENEL MERKEZİNDE

ÖZKAN KARAKAYA, DEVA GENEL MERKEZİNDE
17 Ocak 2021 - 15:21
Demokrasi ve Atılım Partisi Ardahan İl Teşkilat Başkanı Özkan Karakaya, DEVA Genel Sekreteri Medeni Yılmaz, Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanı İbrahim Çanakçı’yı ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olsun temennisinde bulundu.

1. Olağan Büyük Kongre’nin ardından Genel Başkan Ali Babacan başkanlığında toplanan DEVA Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu, partinin 21 kişilik Genel Merkez Başkanlık Kurulu ve 5 kişilik Uyuşmazlık Çözüm Kurulu üyelerini belirledi. 5 isim de Babacan tarafından başdanışman olarak görevlendirildi.

DEVA’DA YÜZ YÜZE TOPLANTILAR BAŞLIYOR

Partinin yeni Genel Sekreteri Dr. Medeni Yılmaz, Büyük Kongre’nin ardından Genel Merkez Başkanlık Kurulu (GMBK) ile Merkez Yönetim Kurulu (MYK), DEVA Partisi Lideri Ali Babacan başkanlığında toplanacağını söyledi.

38 İL, 454 İLÇENİN KONGRELERİ BAŞLIYOR

Parti Genel Merkez binasında 18 Ocak Pazartesi günü Başkanlar Kurulu, 19 Ocak Salı günü ise MYK ile bir araya geleceğini açıklayan Yılmaz: “Parti kuruluşundan beri online yapılan GMBK ve MYK, ilk kez yüz yüze gerçekleşecek. DEVA Partisi Lideri Ali Babacan, Büyük Kongre’nin ardından, yapılacak 38 il kongresine katılmaya hazırlanıyor. Genel Başkanımız Sayın Babacan, 38 il kongresinin yanı sıra yapılacak 454 ilçe kongrelerinden nüfusu yoğun bazı metropol ilçelerin kongrelerine de katılması bekleniyor. Büyük Kongre’den önce 43 il ve 468 ilçe kongresi gerçekleşmiş, Sayın Babacan Ardahan ve Tunceli hariç 41 il kongresine bizzat teşrif etmişti” dedi.

Demokrasi ve Atılım Partisi Ardahan İl, Merkez ve Göle İlçe teşkilatlarına selam gönderen DEVA Genel Sekreteri Yılmaz, DEVA Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanı İbrahim Çanakçı, Teşkilat Başkanı Özkan Karakaya ile gündeme özel konular hakkında sohbette bulundular.
Bu haber 2069 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum