Reklam
Reklam

OTO KARNE EKSPERTİZ YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI

OTO KARNE EKSPERTİZ YETKİLİ SERVİSİ AÇILDI
24 Ocak 2021 - 15:32
Artık Ardahan’da alacağınız aracı tepeden tırnağa kontrol ederek 2.el ekspertiz hizmeti veren güvenilir bir araç test ve kontrol merkezi var. Ardahanlı iş insanı İsmail Dursunoğlu, Oto Karne Ekspertiz Yetkili Servisini hizmete açtı. Ardahan Küçük Sanayi Sitesi A Blokta hizmete giren Oto Karne Ekspertiz Yetkili Servisinde tüm test ve kontroller 30-45 dakika içerisinde uzman ve deneyimli personel tarafından yapılmaktadır.

OTO TEST VE EKSPERTİZ

Aracınız test ve kontrol edilirken siz de bekleme salonumuzda ikramımızı yudumlayacaksınız. Testler ve kontroller bittiğinde raporlar size sunulacak ve raporlardaki bilgiler size anlatılacaktır. Raporlar işlemler sonrası size teslim edilir.

2. EL ARAÇ ALIRKEN, RİSK ALMAYIN

Oto Karne Ekspertiz servisinin hizmetleri hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Firma sahibi İsmail Dursunoğlu: “Günümüzde 2. el araç alım ve satımı oldukça hızlı olmakla birlikte yaygın bir gelir kaynağı olarak meslek haline getirilmiştir. Hemen hemen her esnaf kendi işinin yanında araç alım satım işi de yapmaktadır. Durum böyle olunca da 2. el araç alan ya da satan birçok kişinin başına bazı kötü ve olumsuz durumlar meydana gelmektedir. Araç alındıktan sonra söylendiği gibi çıkmayıp daha fazla boyalı, değişeni fazla, motoru bitik veya diğer aksamlarında arıza ya da problem çıkabilir. Bu tip durumlar da aracın piyasa değerinin altında satılmasına sebep olabilir. Dolayısıyla aracınızı daha satın alırken zarara uğramış olursunuz. İşte bu tip durumlar ile karşılaşmamak için aracınızı uzman kadroya ve teknolojik makinelere sahip Oto Karne Ekspertiz servisine getirmeniz sizin için en garanti yol olacaktır. Aracın ne durumda olduğunu görerek ve bilerek satın alacağınız için içiniz rahat olacaktır. Siz de aracınızı raporlu olarak daha kolay satmak ya da daha aracınızı alırken zarara uğramamak için Oto Karne Ekspertiz servisine gelin” dedi.

ARDAHAN OTO KARNE EKSPERTİZ MERKEZİNDE VERİLEN HİZMETLER

Oto Karne Ekspertiz Yetkili Servisinde Şaft, Aksam, Turbo, Çevre Birimler, Klima-Yağ ve Su, Radyatör, Eksoz Emisyon, Şanzuman, Lastik- Jant, Işık Birimleri, Şase Kontrol, Elektronik, Akü-Şarz, Kaporta Boya, Motor Test, Fren Testi, Süspansiyon, Ön Düzen ve Obdı-I ve OBD-II hizmetleri verilmektedir.
 
Bu haber 1151 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları