Reklam

OSMAN YILDIZ'I BAŞKAN YAPMADILAR!

OSMAN YILDIZ'I BAŞKAN YAPMADILAR!
14 Mayıs 2019 - 12:49 - Güncelleme: 14 Mayıs 2019 - 13:18

Hoçvanlı olan ve seçimlerde başarılı bir siyasetçi duruşu ortaya koyan Merkez İlçe Başkanı Fırat Avşar'ın istifası sonrası AK Parti'de Merkez İlçe Başkanı belli oldu.

AK Parti yönetiminde yer alan ve Göleli olduğu öğrenilen Özgür Açıkyıldız’ın Merkez İlçe Başkanı olduğu AK Parti’de, partiye yıllardır emek veren aynı zamanda Dünya 6’dan Büyüktür Derneğinin yönetim kurulu üyesi olan Osman Yıldız isminin başkan yapılmaması kamuoyu tarafından yadırgandı.

Alınan bilgilere göre AK Parti eski İl Başkanı Yusuf Demirci’nin önerisiyle Milletvekili Orhan Atalay ve Mevcut İl Başkanı Hakan Aydın’ın onayıyla Özgür Açıkyıldız Merkez İlçe Başkanı olarak atandı.

Merkez İlçe Başkanlığı için aday başvuruları önceki hafta sonuçlanarak, yapılan temayül ve mülakatlar sonucu belirlenen 5 isim Ankara’ya Genel Merkeze çağrılmıştı. Osman Yıldız, Özgür Açıkyıldız, Ercan Ürker, Fatih Aksoy ve Doğukan Yılmaz’ın yer aldığı adaylar arasında yer alan Özgür Açıkyıldız, Genel Merkezin kararıyla Merkez İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

Bu haber 1442 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum