Reklam

ÖĞÜT VE YİĞİT'TEN FARUK DEMİR'E DESTEK ZİYARETİ

ÖĞÜT VE YİĞİT'TEN FARUK DEMİR'E DESTEK ZİYARETİ
23 Mart 2019 - 23:01

Yerel seçimlere 1 hafta kala CHP Ardahan Belediye Başkan Adayı Faruk Demir’e CHP’li milletvekillerinden destek ziyareti geldi.

Seçimlere yaklaşık 1 hafta kala Türkiye’de olduğu gibi Ardahan’da da sokak hareketli. Cumhuriyet Halk Partisi Ardahan Belediye Başkan Adayı Faruk Demir sahada halkın içinde seçim çalışmalarını ekibiyle birlikte sürdürüyor. Cumartesi günü Faruk Demir’e destek vermek için 24. dönem Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, 22. dönem Kars Milletvekili Selami Yiğit ve 26. dönem Ankara Milletvekili Necati Yılmaz Ardahan’a geldi.

Cumhuriyet Halk Partili ekip Kongre Caddesi, Lise Caddesi, Gençlik caddesi, eski TOKİ ve Kars caddesini karış karış gezdi. Ardahan 24. dönem Milletvekili Ensar Öğüt ve Kars eski Milletvekili Selami Yiğit vatandaştan Faruk Demir için destek sözü aldı.

Cumhuriyet Halk Partili ekibe sokaktaki vatandaş ve esnafta yoğun ilgi gösterdi. Seçimlere kısa bir süre kalan yapılan son kamuoyu anketlerinin birçoğu, Ardahan’da seçimlerde CHP’nin önde olduğunu belirtiyor.

Bu haber 2797 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum