Reklam
Reklam

ÖĞÜT: TARAFIMA HER HANGİ BİR EVRAK ULAŞMADI

ÖĞÜT: TARAFIMA HER HANGİ BİR EVRAK ULAŞMADI
21 Haziran 2020 - 22:54

Cumhuriyet Halk Partisi 22.23 ve 24. Dönem Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt,  Ardahan’a yapacağı 5 yıldızlı otelin Belediye Başkanı Faruk Demir tarafından engellendiği yönündeki iddiaların doğru olmadığını söyledi.

Milletvekili Öğüt, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in ‘Gelin Ardahan’a yatırım yapın’ çağrısına sessiz kalmadığını belirterek, Halilefendi Mahallesinde bulunan arsasına 5 yıldızlı otel yapmak istediğini açıkladı.

5 yıldızlı otelin yapılacağı alanda Ardahan Belediyesinin imar çalışması yaptığını kaydeden Öğüt, gazetemize yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Belediye Meclis Toplantısında konu hakkında nasıl bir karar alındığı yönünde bana her hangi bir resmi evrak ulaşmadı. Tarafımdan söz konusu çalışmaya ilişkin hiçbir açıklama yapılmamış olup, çıkan bu tür haberler gerçeği yansıtmıyor. Ardahan’ın gelişmesi ve kalkınması için yapmak istediğim 5 yıldızlı Otel ile ilgili İmar durumuna ilişkin Sayın Belediye Başkanımız ve Meclis üyelerinin iyi niyetleriyle bir takım yasal düzenlemeler üzerine çalışmalar yapılmaktadır. Yatırımın engellendiği yönünde çıkan haberler ve dedikodular beni derinden üzmektedir.”
 

Bu haber 2331 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum