Reklam
Reklam

Neşve'de hazırlıklar tamamlandı

Neşve'de hazırlıklar tamamlandı
31 Mayıs 2020 - 18:02
Ardahan'da lokanta, restoran ve kafelerde hazırlıklar tamamlandı. Kent merkezinde Neşve Cafe’yi işleten Emrah Bozkurt, yarın mesaiye başlamanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Koronavirüs nedeniyle uzun süredir kapalı bulunan Cafe ve restoranların 1 Haziran itibariyle açılacağı açıklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan 1 Haziran'dan itibaren restoran, cafe, pastane, spor salonu gibi yerler her gün saat 22.00'ye dek açık olacaklarını duyurdu.

Ardahan'da da enfes tatları ve leziz yemekleri ile adından söz ettiren Neşve Cafe ve Restaurant koronavirüs nedeniyle verilen aranın ardından 1 Haziran itibariyle tekrar Ardahan halkına hizmet verecek.

Ardahan’da 40. Şubesini bulunduran bir dünya markası olan Neşve Cafe ve Restorant, Ardahan Alışveriş Merkezi’nin (AVM) giriş katında kaliteli ve nezih bir mekanda Ardahan halkının damak tadına hitap ediyor. Neşve Cafe ve Restaurant, geniş mekanı, çocuk oyun alanı, özel nargile alanı, leziz et yemekleri, özel kahveleri, şık dizaynı ve doyumsuz lezzetleriyle müşterilerin en çok rağbet gösterdiği mekanların başından geliyor.

Müşterilere sağlıklı ve hijyenik ortamda hizmet vermeye çaba göstereceklerini kaydeden Bozkurt, "Kapalı olduğumuz sürede, Cafe bölümünde de farklı düzenlemelere gittik. Bundan sonra müşterilerimize daha güzel ve kaliteli hizmet sunmak adına bazı görsel düzenlemelerimiz oldu. Alınan kararlar neticesinde 1 Haziran itibariyle gece saat 22:00 ile sınırlı olmak kaydıyla mekanlarımız faaliyete başlayacaktır” dedi.
 
Bu haber 1405 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum