Reklam
Reklam

MİNİ KÜLLİYE'DEN SONA DOĞRU

MİNİ KÜLLİYE'DEN SONA DOĞRU
12 Aralık 2019 - 21:31

AK Parti Ardahan İl Başkanlığı’nın yeni hizmet binasında sona gelindi.

İnşaat Mühendisleri Odası Ardahan İl temsilcisi ve Mirbey İnşaat’ın sahibi İnşaat Mühendisi Kaan Koç’un başarılı bir şekilde projelendirdiği AK Parti Hizmet binası, Belediye Kapalı Halk Pazarı mevkiinde Ağustos ayında temeli atılmıştı.

AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, İl Başkanı Hakan Aydın ve Partililerle birlikte Ağustos ayında inşaatına başlanan İl Başkanlığının yeni hizmet binasında incelemelerde bulundular. Vekil Atalay ve Başkan Aydın inşaatın durumu hakkında İnşaat Mühendisi Kaan Koç’tan bilgi aldılar.

Başkan Aydın, hizmet binası inşaatının en kısa sürede tamamlayarak taşınacaklarını belirterek şunları söyledi: “Şimdiye kadar AK Parti Ardahan İl Başkanlığı olarak kiralık binada kalıyorduk. Belediye Kapalı Halk Pazarı mevkiinde bir yer alarak Ağustos ayında temelini attığımız yeni hizmet binamız tamamlanma aşamasına geldi. 900 m2 toplam inşaat alanı olan yeni hizmet binamız, zemin, asma ve 1. kattan oluşuyor. Her birimin kendi odası, toplantı salonu, bekleme salonu, mescit bulunmakta ve engelli bireylerin kullanımına uygun olarak tasarlandı. Binamızın partimize ve vatandaşlarımıza çok yönlü hizmeti olacak. Binamızı en kısa sürede bitirerek taşınacağız. Hizmet binamızın yapımında emeği geçen başta Milletvekilimiz Prof. Dr. Orhan Atalay´a ve diğer parti mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 1592 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları