Reklam
Reklam

MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER BİR ARADA

MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER BİR ARADA
04 Ekim 2020 - 14:48

Partisinin 1. Olağan Kongresine katılmak için Ardahan’a gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Milli Görüş’ün kalesi olarak bilinen Göle ilçesinde esnafı ziyaret etti. 

Belediye Başkanı İlhan Gültekin ve AK Parti Göle İlçe Başkanı Sinan Karatay’la da  de bir araya gelen YRP Lideri Erbakan, Esnaf ziyaretinde halk yoğun ilgi gösterirken, Göle’de Deva Veteriner Kliniğini ziyaretinde ilginç anlar yaşadı. 

Ali Babacan Liderliğinde kurulan ve Türkiye’de 76 ilde teşkilatlanan Demokrasi ve Atılım Partisi’yle aynı ismi taşıyan Deva Veteriner Kliniğini ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Lideri Erbakan, önce şaşırdı sonra işyeri sahibine hayırlı işler diledi. 

AK Parti eski yöneticilerinin yakın markaja aldığı YRP Lideri Erbakan, yoğun ilgiden dolayı mutlu olurken, AK Parti’li Belediye Meclis eski Üyesi Filiz Topçu, Yeniden Refah Partisi lideriyle poz verdi. Milli Görüş çizgisinden sapmayan AK Parti’li Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin ise Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a yakın ilgi gösterdi. Dr. Erbakan’la bir araya gelen Başkan Gültekin, Milli Görüşçülerle samimi olması dikkatlerden kaçmadı. Göle Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Kaya ise Yeniden Refah Partisi Lideri Dr. Fatih Erbakan’a esnafın yaşadığı sorunlar başta olmak üzere, zincir marketlerin esnafa verdiği zararı aktardı. 

Bu haber 1928 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum