Reklam
Reklam

MİLLETVEKİLİ ATALAY ARDAHAN'DA

MİLLETVEKİLİ ATALAY ARDAHAN'DA
16 Mart 2020 - 14:37

Uzun zamandır Ardahan’da görülmeyen Milletvekili Atalay’ın, Ardahan İŞKUR Müdürlüğü ile Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı işbirliği ile ‘Kadın İstihdamına’ yönelik kursun açılışına katılmak için Ardahan’a geldi.

GÖZLER VALİ MASATLI’YI ARADI

Ardahan Valisi Mustafa Masatlı’nın katılmadığı Kadın İstihdamına Yönelik Kuaför Kursunun açılışına Eski Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, Kilis eski Milletvekili Bölge Koordinatörü Reşit Polat, Ardahan Üniversitesi Rektörü Mehmet Biber, Çıldır Belediye Başkanı Yakup Azizoğlu, Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut, AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Morkoç, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Özgür Açıkyıldız, Kadın Kursiyerler ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

SONKAYA, KURSLARIMIZ İSTİHDAM GARANTİLİDİR

Ardahan ve ilçelerde birçok başarılı kursun açılmasına öncülük eden Ardahan İŞKUR Müdürü Ahmet Sonkaya, “Amacımız eğitim ve istihdam ilişkisini güçlendirmek, gençlerimizin ve kadınlarımızın işgücü piyasasında ihtiyaç duyulan mesleki beceriler ile donatılarak İşgücüne katılarak istihdamlarının artırılmasına çalışmaktayız. Evine ekmek götürmenin gayreti içinde olan vatandaşlarımız ve hayalleri olan gençlerimize ‘Burası Ardahan Burada İş Var’ iddiamıza inanmalarını istiyoruz. Devlet ve millet olarak el ele vererek daha başarılı yarınlara ulaşacağız. Kursumuz Ardahan’ımıza hayırlı olsun. Kurumumuz ile Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı işbirliği kapsamında Gülten Özdemir'in sahibi olduğu Üniversal Kuaför Salonunda başlatılan 12 kişilik istihdam garantili Bayan Kuaför Salonu kursunun açılışına katılan tüm protokol üyelerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu haber 4104 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum