Reklam
Reklam

LİMA AKSESUAR HİZMETE AÇILDI

LİMA AKSESUAR HİZMETE AÇILDI
20 Mart 2021 - 14:34
A’ dan Z’ ye tüm telefon aksesuarların içinde bulunduğu Lima Aksesuar, büyük bir heyecan ve coşkuyla ATSO başkanı Çetin Demirci öncülüğünde, siyasi parti temsilcileri ve yerel esnafların katılımıyla açılışını gerçekleştirdi.

Ardahanlı genç girişimci Osman Öztürk tarafından Kaptanpaşa Mahallesi İnönü Caddesi Fevzi Yılmaz İş Merkezinde telefon tamiri, teknik servis ve A’dan Z’ye tüm telefon aksesuarların içinde bulunduğu Lima Aksesuar, sektörde ki tüm ihtiyaçlara cevap verecek.

15 Mart 2021 Pazartesi günü açılışı yapılarak hizmete başlayan Lima Aksesuar hakkında açıklamalarda bulunan genç Osman Öztürk: “Böylesi zorlu bir dönemde bizleri yalnız bırakmayan, maddi ve manevi destekte bulunan ve memleketim Ardahan’da yaşayan herkese layıkıyla hizmet vermek için, param olmadan da aldığım edep, gönül ve öğütlerle sevgim ve saygımı eksik etmeden siz değerli insanlara hizmet vermek için kapımın her daim açık olduğunu belirtmek istiyorum. Tüm telefonlara göre kılıflar getirerek ve de kişiye özel ürün hazırlayarak hem görsel hem de telefonunuza gelecek darbelere karşı koruyucu ürünleri Ardahan’a getirdik. Şarj makinesi, kulaklık, harici şarjlar, ses topları vb ürünleri Lima Aksesuardan temin edebilmeleri için herkesi yeni işyerimizi ziyaret etmelerini bekliyoruz” şeklinde konuştu.
Bu haber 3904 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum