Reklam

Kurban derileriniz Serhat Ardahan Spor'a!..

Kurban derileriniz Serhat Ardahan Spor'a!..
09 Ağustos 2018 - 18:43

Ardahan’ı 3. Lige taşıma iddiasında bulunan ve Bölgesel Amatör Lig BAL’de temsil eden Serhat Ardahan Spor’un yeniden toparlanmaya çalıştığı şu günlerde maddi yardım kampanyası da genişleyerek devam ediyor.

Kongresini yapamayacak halde bırakılan, hiçbir futbolcusu ve eşyası olmayan kulübü yeniden ayağa kaldırmaya çalışan ve bu yönde başlatılan kampanyalar ile baştan aşağıya yeniden ayağa kaldırılan Serhat Ardahan Spor’un başarılı olması için bir taraftan kadrosu oluşturuluyor, diğer yandan da başta futbolcuların transfer ücretleri, tesisi oluşturma, forma ve diğer ihtiyaçları olmak üzere sorunları gidermeye çalışan Serhat Ardahan Spor Yönetimi yaklaşan kurban bayramı öncesi ‘Kurban Derileriniz Serhat Ardahan Spor’a’ başlığında bir kampanya başlattı.

Bir taraftan gönüllü maddi destek kampanyası yürüten diğer taraftan manevi desteklerle yol alan Serhat Ardahan Spor Futbol Takımı önümüzde ki günlerde ilk ciddi antrenmanını da Erzurum’da kampta olan Ordu Belediye Spor ile yapacak.

KURBAN DERİLERİMİZ SERHAT ARDAHAN SPOR'A..

Sayın Ardahanlı Hemşerim.. 

Ardahan’ı 3. Lige taşıma iddiasında bulunan ve Ardahanlı gençleri spor teşvik etme çabaları ile Şehrin Takımı olan Serhat Ardahan Spor’un 2018/2019 Sezonunda da Ardahan’ı BAL liginde temsil etmesi için mücadele verildiği şu sizlerin maddi ve manevi desteğine ihtiyacımız var.

Bir Ardahanlı olarak çevremizde ki akraba dostlarımızdan başlayarak bir araya gelinerek ya da whatsapp web grubu oluşturularak bir kampanya ile topluca, gönlünüzden kopacak olan küçük bir katkınızı beklemekteyiz. Kurban Derileri başta olmak üzere kulübümüze katkınızı yapmanız halinde banka dekontunu bizimle paylaşırsanız başta yerel basında olmak üzere teşekkür anlamında kamuoyu ile paylaşım yapacağız. Şimdiden teşekkürler..

Saygılarımızla
Serhat Ardahan Spor
Kulübü Yönetimi


Bu haber 1140 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları