Reklam

KORKUT ESEN'İN ANNESİNDEN AÇIKLAMA!

KORKUT ESEN'İN ANNESİNDEN AÇIKLAMA!
05 Mayıs 2019 - 13:35 - Güncelleme: 05 Mayıs 2019 - 13:51

Ardahan'da geçtiğimiz günlerde yaşanan bıçaklı kavgada hayatını kaybeden 15 yaşındaki Korkut Esen’in kavgayı ayırmak isterken yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Ardahan’da geçtiğimiz günlerde yaşanan üzücü olayda Kaptanpaşa Mahallesi'ndeki 23 Şubat İlkokulu'nun önünde bulunan durakta meydana gelen kavgada,  bir grup genç, kendi aralarında tartışmaya başlamış, kısa sürede büyüyen kavgada Korkut Esen, bıçakla yaralanmış ve hastanede yaşamını yitirmişti.

Alınan bilgilere göre hayatını kaybeden Korkut Esen, yaşanan kavgayı ayırmak isterken hayatını kaybetti. 

Gazete, ajans ve haber sitelerinde yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirten Korkut Esen'in Annesi Songül Esen, konuyla ilgili gazetemizi arayarak açıklamada bulundu.

Korkut Esen’in Annesi Songül Esen, “Ben ölen çocuğuyum annesiyim, şuan acım çok büyük. Benim çocuklarım asker çocuğu, kavgayla işi olmayan çocuklardır. Kavga eden şahıslar yabancı. Benim çocuklarım onları tanımıyor bile. Benim çocuklarım oradan geçerken kavgayı ayırmak için yardım etmişler. Okul durağından üst tarafından kavgayı görüp ayırmak istemişler. Ama maalesef kavgayı ayırmak isterken oğlum hayatını kaybetmiş. Yapılan haberlerde sanki oğlum kavga etmiş ve bu netice sonucu hayatını kaybetmiş gibi lanse edilmiştir. Bu kesinlikle yanlıştır. Sizlerden ricam lütfen bu haberi düzelttin. Olayın aslı budur. Oğlum sadece bir sokak kavgasını ayırmak isterken yaralanmış ve daha sonra hayatını kaybetmiştir” dedi. 

Bu haber 2808 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum