Reklam
Reklam

KÖPRÜLÜ'DE SIFIR BÜTÇE İLE DEVASA YATIRIMLAR

KÖPRÜLÜ'DE SIFIR BÜTÇE İLE DEVASA YATIRIMLAR
07 Kasım 2020 - 17:54

Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç tarafından Beldeye kazandırılan kapalı futbol sahası, soyunma odaları ve oturma alanı projesinde sona gelindi.

Köprülü Beldesine tarihi devasa yatırımlar kazandıran Başkan Akkoç, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Köprülü Merkez Mahallede kapalı futbol sahası, soyunma odaları ve oturma alanı için 950 bin liralık projeyi Beldeye kazandırmıştı.  Sıfır bütçe ile yola çıkan Köprülü Belediyesi, alt yapı ve yer üstü ile kültürel ve sosyal yatırımları sayesinde Beldede de tüm sorunlar birer birer çözülüyor.

Köprülü Beldesine hayal edilmeyecek proje ve yatırımlar kazandıran Başkan Akkoç, dere ıslahı, Canıbek yaylasına mesire alanı, İmar projesi, Köprülü Beldesi ve mahallerinde parke yol yapımı, Tiyatro, Sinema, Çocuk Parkı, Gençler için spor parkı, Gençlik Merkezi, Kütüphane, Kapalı spor salonu, Güneş enerji santrali, kapalı halk pazarı, enerji hatlarının yer altına alınması, Köprülü mahallesi olan köylere taziye evi ve kütüphane ile birlikte muhtaç sahibi ailelere yardım ve parasız evde sağlık hizmetleri Köprülü Beldesi ve Mahalleleri için alt yapı kanalizasyon projelerine imza attı.

Göle Köprülü Beldesi Belediye Başkanı Yücel Akkoç, beldede kısa sürede yaptığı çalışmalar kamuoyunda ve halk nezdinde büyük takdir topluyor. Tarım alanında belediye olarak patates üretimi yapıp okuyan kız çocuklarına burs desteği bile sağlayan Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, yıllardır hizmete hasret kalan beldede mahalle yollarını yapmayı da ihmal etmiyor. Köprülü Belediyesi son olarak kasım ayına girdiğimiz bu ilk günlerde Dedeşen Mahallesinde kilit parke çalışması gerçekleştirdi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Yücel Akkoç, “ Dedeşen Mahallemizin yol yapımını gerçekleştiriyoruz. Durmak yok yola devam. Her mevsim yaz Köprülü Belediyesi için. Köprülü’yü yeniden inşa ediyoruz. Halı saha tesisimiz önümüzdeki günlerde hizmete girecektir. Spor, özellikle takım sporları, çocuk ve gençlerin toplum içindeki davranışlarını ve heyecanlarını nasıl denetleyeceklerini öğrendikleri önemli aktivitelerdir. Bu nedenle biz spora ve sporcuya özel önem veren bir belediyeyiz. Gençlerimizin enerjilerini en doğru şekilde kullanmaları ve sağlıklı bir birey olarak geleceğe hazırlanmaları amacıyla nüfus yoğunluğu fazla olan merkez mahallemizde halı sahamızı yaparak gençlerimizin hizmetine sunuyoruz” dedi.
 

Bu haber 2809 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum