Reklam
Reklam

KÖPRÜLÜ AK PARTİ'DEN İSTİFA

AK PARTİ'DEN İSTİFA EDEN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ OKTAY ÇARKÇI, YENİDEN REFAH PARTİSİNE KATILDI.

KÖPRÜLÜ AK PARTİ'DEN İSTİFA
03 Mayıs 2022 - 04:49 - Güncelleme: 03 Mayıs 2022 - 04:53
Ardahan'ın Göle ilçesine bağlı Köprülü Beldesinde, Ak Partinin Belediye Meclis Üyesi görevinde bulunan Oktay Çarkçı'nın partisinden istifa ederek Yeniden Refah Partisine katılması, Göle ilçesinde ve sosyal medya da gündem konusu oldu.

Ak Parti'den istifa ettiğini sosyal medya hesabından paylaşan Çarkçı, istifasının Köprülü Beldesinin başarılı belediye başkanı Yücel Akkoç ile alakalı olmadığını söyledi.

Belediye Meclis Üyesi Oktay Çarkçı; "Uzun yıllar severek görev yaptığım ve belediye meclis üyesi seçildiğim Ak Parti'den istifa ettim. Partiden istifam Köprülü Belediye Başkanımız Yücel Akkoç ile aramızda bir sorun olduğundan değildir. Aksine ben Yücel Başkanın çalışmalarını takdir eden biriyim. Keşke her Ak Partili başkan Akkoç kadar partisine bağlı olsaydı. İstifamın nedeni Göle ve Köprülü beldesindeki Ak Parti teşkilatlarının bizlere karşı olan davranışları ve tutarsız politikalarıdır" dedi.

Ak Parti'den istifa eden Belediye Meclis üyesi Oktay Çarkçı, siyaset hayatında Yeniden Refah Partisi çatısı altında devam edeceğini, sosyal medyada isimsiz kişiler tarafından ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını da sözlerine ekledi.


Reklam
Bu haber 1256 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Gökhan
    3 hafta önce
    Bu haberi çok geç vermişsiniz sizden önce ulusal basında çıktı bence haber kaynaklarınız zamanında bilgiye ulaşıp yayın yapsa güzel olur