Reklam
Reklam

KAYA: "BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ KORUYACAĞIZ"

KAYA: "BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ KORUYACAĞIZ"
19 Ocak 2022 - 11:41
Geçtiğimiz hafta sonu Göle Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimini kazanarak güven tazeleyen Yılmaz Kaya, yeni dönem için "Birlik ve beraberliğimizi koruyacağız" mesajını verdi.
Seçimlerin ardından hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında gazetecileri makamında ağırlayan Başkan Kaya, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Göle Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı seçimini üçüncü defa kazanan Kaya, hizmetlerine devam edeceklerini Göle esnafı için her türlü gayret ve çabayı sürdüreceklerini ifade eden Başkan Kaya, "Göle'de 3. Defa seçimi kazanmamıza vesile olan kıymetli esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Esnafımız yaptığımız çalışmaları görüp bizi yeniden göreve layık gördü. Bizde esnafımızın bu teveccühünü boşa çıkartmayacağız. Seçimin sonucunu biliyorduk. Bizimle yarışan iki değerli adayımıza da teşekkür ediyoruz. Kazanan Göle esnafı oldu. Biz Göle'de seçimi kazanıp güven tazeledik. Bilindiği gibi hem Göle'de hem de Ardahan'da görev süremiz boyunca esnafımızın hak ve hukukunu koruduk. Esnafımızın sesini Ankara'ya ulaştırdık" dedi.

Aynı zamanda Ardahan Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı olan Kaya, "Önümüzdeki ay Ardahan Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimleri yapılacaktır. Ardahanlı esnafımız kendisine hizmet edecek en iyi adayı seçecektir. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. Bilindiği gibi Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimini Asım Özer kazanarak güven tazeledi. Ardahan Esnaf Odası seçimi sonrası yola çıktığımız arkadaşlarla istişare edip yeni yol haritamızı belirleyeceğiz" ifadesini kullandı.
Reklam
Bu haber 660 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İSMİ LAZIM DEĞİL
    4 ay önce
    RESİM ÇEKİLİP SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMAKTAN BAŞKA BİR İŞE YARAMIYOR BU ZAT.