Reklam
Reklam

KAHVENİZ NASIL OLSUN?

KAHVENİZ NASIL OLSUN?
26 Mayıs 2021 - 19:07
Ülkelerini emperyalist güçlere ve radikal dincilere teslim eden Afganlar, Türkiye’yi mesken etmeye devam ediyorlar. Ardahan İl Jandarma’nın başarılı operasyonu ile yakalanan düzensiz Afganların rahatlığı dikkatlerden kaçmadı.

Ardahan’da 9 düzensiz göçmen yakalandı, 1 organizatör tutuklandı. Ardahan'da, yasa dışı yollardan yurda giren 9 düzensiz göçmen yakalandı, bir organizatör tutuklandı. Ardahan'da düzensiz göçmenlerin batıya geçişlerini önlemek amacıyla Ardahan-Ardanuç kara yolunda yapılan uygulamada göçmen kaçakçılığı yapan bir kişi, 9 düzensiz göçmen ile birlikte suçüstü yakalandı. Ekipler, Afganistan uyruklu 9 düzensiz göçmeni yakalayarak, Vilayet Göç Yönetimi Müdürlüğüne teslim etti. Göçmenleri kaçak olarak yurda getirilmesine ilişkin yakalanan bir organizatör ise göçmen kaçakçılığı yaptığı iddiasıyla tutuklandı.
 
Bu haber 1368 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Gurbette
    2 ay önce
    Bu nasıl başlık ne oldu insanlığınıza misafir perverliğinize ne olursa olsun sonuçta bu insanlara saygı göstermek insanı bir vazife suçu varsa zaten isari makamlar gerekeni yapıyor