Reklam

İSKENDER ALİHANOĞLU: DAVUTOĞLU SAMİMİ DEĞİL

İSKENDER ALİHANOĞLU: DAVUTOĞLU SAMİMİ DEĞİL
30 Temmuz 2020 - 20:12

Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası eski Başkanı İskender Alihanoğlu, 28 Temmuz 2020 Salı günü partisinin 1. Olağan Kongresine katılmak için Ardahan’a gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun açıklamalarını samimi bulmadı.

Davutoğlu’nun ilk Ardahan’a gelirken Dışişleri Bakanı olduğunu açıklayan Alihanoğlu, daha sonra Başbakanlık yapan Ahmet Davutoğlu döneminde kendisine sunulan Ardahan’ın sorunları ile ilgili her hangi bir başarının kaydedilmediğini ileri sürdü.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun STK Başkanlarıyla yapılan toplantıya da değinen Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası eski Başkanı İskender Alihanoğlu, “Ardahan’ın sorunlarını tartışırken ve konuşurken birileri bizden küsüyor. Benim dile getirdiğim sorunları STK başkanları bu sefer Davutoğlu’na aktarıyor. Ben sorunları açıklarken küsenler aynı sorunları Davutoğlu’na anlatıyor. Kaldı ki Davutoğlu Başbakan, Bakan ve Cumhurbaşkanı değil, yetki elindeyken sorunlarımızı çözemeyen Davutoğlu, bir partinin genel başkanı olmuş nasıl çözer. Tüneller duruyor, yollar bitmedi, Organize Sanayinin durumu aynı, Posof Türkgözü Sınır Kapısı görüntüsü Türkiye’ye yakışmıyor. İnsanlar çaresiz ve göç ise tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

Bu haber 1157 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum