Reklam
Reklam

HOÇVANSPOR BAŞKANINI SEÇTİ

HOÇVANSPOR BAŞKANINI SEÇTİ
27 Eylül 2019 - 16:11 - Güncelleme: 27 Eylül 2019 - 16:22

Ardahan’ı Amatör Bal Liginde temsil eden ekibimiz Hoçvanspor, yeni Başkanını seçti.

Ziraat Türkiye Kupasına ve Bal Ligine Başkansız başlayan Hoçvanspor’un gönüllü taraftarları yoğun bir uğraş ve arayış ardından nihayet Başkanlarını seçtiler.

Ardahanlı iş insanı ve Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Avşar, Hoçvanspor’un yeni Başkanı seçildi. Bilindiği gibi geçtiğimiz dönemlerde de Mahmut Avşar’ın Eczacı kızı Pamuk Avşar’da Hoçvanspor Kulübüne bir dönem Başkanlık yapmıştı.

Mahmut Avşar’ın tek aday olarak girdiği kongre seçiminde tüm üyelerin desteğini alarak Hoçvanspor’a başkan olarak seçildi.

AVŞAR, BAŞARI İSTİYORSAK TAKIMA SAHİP ÇIKALIM

Seçim ardından kısa bir açıklama yapan Hoçvanspor Başkanı Mahmut Avşar, “2019-2020 sezonunda BAL liginde mücadele eden takımımıza sahip çıkacağız ve tüm sorunlarını çözmek için çalışacağız. Yerelde, büyükşehirlerde ve yurtdışında ikamet eden tüm Ardahanlılardan destek bekliyoruz. Hoçvanspor’umuzun BAL ligindeki başarısı tüm Ardahanlıların başarısı olduğunu unutmamak lazım. Şimdi bize düşen birlik beraberlik içerisinde hareket edip takımımıza moral vermektir. Bizi buraya layık gören tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

HOÇVANSPOR’UN YENİ YÖNETİMİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Mahmut Avşar, Onur Yılmaz, Nejdet Tahiroğlu, Naif Sural, Caner Arslan, Mustafa Gök, Ömer Lale, Muhsin Yılmaz, Cevdet Tahiroğlu, Ersin Karadağ, Emin Şen, Fatih Avşar, Ozan Avşar, Özcan Eken, Sinan Lale, Salih Düz, Fırat Avşar, Şefik Alpaslan

HOÇVANSPOR, İLK YARIYA GÜZEL BAŞLADI

22 Eylül tarihinde Gümüşhane temsilcisi Torul Belediye sporu 3-0 yenerek ilk maça üç puanla başlayan Ardahan temsilcisi Hoçvanspor, yeni yönetimiyle daha güzel başarılara imza atması bekleniyor. Her duyarlı Ardahanlı İş insanı, Hoçvanspor’a maddi katkı sunması isteniyor.

Bu haber 2318 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum