Reklam

HOÇVAN SPOR'DAN ANLAMLI ZİYARET

HOÇVAN SPOR'DAN ANLAMLI ZİYARET
05 Aralık 2019 - 00:11 - Güncelleme: 05 Aralık 2019 - 14:36

Ardahan’ı Bal liginde temsil eden temsilcimiz Hoçvan Spor Kulübünün yönetim kurulu üyeleri ve sporcuları, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulundaki sporcu öğrencileri ziyaret etti.

Hocvanspor Kulüp Başkanı Mahmut Avşar ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra, Hoçvan Spor Teknik Direktörü Mehmet Şaşmaz ve yardımcısı Ahmet Yavuz Atilla, takım kaptanları Barış Totoğlu ve Can Dündar, futbolcularla birlikte öğrencilere futbol üzerine tecrübelerini paylaştılar.

Futbolla kenti buluşturmak istediklerini belirten Hoçvan Spor Teknik Direktörü Mehmet Şaşmaz: “Sayın hocalarım değerli yönetim kurulu böyle bir program yaptığınız için hepinize teşekkür ederim. Bu tür etkinlikler spor aile işbirliği içerisinde olmalıdır. Bizler her zaman şuna bakarız, bir sporcunun başarılı olabilmesi için okul aile ve spor üçgeninde bir birleşimin olması ve paylaşımın olması gerekiyor. Sporcuya Ailenin desteği ve okulda verilen eğitim bizim için çok değerlidir. Sporcunun performansına bu yönden bakıyoruz. Bugünde Hoçvan Spor olarak şahsım ve oyuncularım adına sizlere ne katabiliriz, sizlere ne verebiliriz bunun için buradayız. Hepinize teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Hocvanspor Kulüp Başkanı Mahmut Avşar, Yönetim Kurulu üyeleri ve futbolcular daha sonra öğrencilerle sohbet ederek önerilerini dinlediler. Hoçvanspor yönetimi, Ardahan’da düzenlenen okullar arası futbol turnuvasında birinci olan öğrencilere çeşitli hediyeler takdim ederek başarılar dilediler.

Bu haber 1461 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum