Reklam
Reklam

GENÇ PARTİ'YE ZİYARET YOĞUNLUĞU

GENÇ PARTİ'YE ZİYARET YOĞUNLUĞU
15 Ocak 2020 - 00:09

Cem Uzan liderliğindeki Genç Parti’nin Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban tarafından başlatılan Partiler arası diyalog süreci tüm hızıyla devam ediyor. CHP Ardahan Merkez İlçe ve Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu Yönetimi, Genç Parti Ardahan İl Başkanlığını ziyaret ettiler.

ANKARA ADF GENEL BAŞKANI ŞİMDİ, GENÇ PARTİ’DE

Her türlü sosyal etkinlik ve toplantılarda yaptığı kültürel çalışmalarla memleketimizi ulusal alanda tanıtan Merkezi Ankara’da bulunan Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ergüder Şimdi ve yönetim kurulu üyeleri,  Genç Parti Ardahan İl başkanlığını ziyaret ettiler.

Ankara Altınpark Anfa Fuar ve Kongre merkezinde 26-27-28 ve 29 Mart’ta Ardahan ve ilçeleri için tanıtım günleri düzenleyeceklerini açıklayan Ankara Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ergüder Şimdi, Ardahanlılar olarak KAI Federasyonunun düzenleyeceği Kars-Ardahan-Iğdır tanıtım günlerine kimsenin itibar etmemesini ve bu tanıtımın Ardahan Dernekler Federasyonu ile bir alakasının olmadığını söyledi.

Şimdi: “Ardahan ve ilçelerimizi tanıtım günlerinde herkese anlatacağız. Federasyonumuz, derneklerimiz ve Ardahan yerel yöneticilerimiz ile birlikte ilan ettiğimiz tarihler dışında Ankara’da Ardahan günleri olmadığını ve sadece Ardahan isminin kullanılacağının bilinmesini istiyor saygılar sunuyorum” dedi.

Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban ise, Merkezi Ankara’da bulunan Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ergüder Şimdi’nin çalışmalarını çok beğendiklerini ve her konuda yanlarında yer alacaklarını belirterek nazik ziyaret için kendilerine teşekkür etti.

CHP’DEN GENÇ PARTİYE NEZAKET ZİYARETİ

Geçtiğimiz hafta yapılan kongreyle Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Kadir Sinan Onay ve Yönetim Kurulu üyeleri, Genç Parti Ardahan İl başkanlığını ziyaret ederek, İl Başkanı Cihan Çoban’la gündeme ilişkin fikir alış verişinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Çoban, “CHP Ardahan Merkez İlçe Başkanı ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yıllardır siyaseti bilgili ve iyi niyetli  bir şekilde yürüten Başkan Sinan Onay davasını bırakmayan etkin kişiliği olan yönetim kurulu üyesi Ercan Demirbaş ve siyasi hayatı aile geleneğinden gelen yönetim kurulu üyesi  Savaş Alihanoglu’nu tebrik ediyorum. CHP Heyetinin nazik ziyaretlerinden dolayı içten teşekkürlerimizi sunuyor  yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Genç Parti’nin Ardahan’da yaptığı çalışmaları olumlu değerlendirdiklerini açıklayan CHP Merkez İlçe Başkanı kadir Sinan Onay ise,  partiler arasında uyumlu çalışmaların her zaman sürmesi gerektiğine dikkat çekti.

Bu haber 828 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları