Reklam
Reklam

Genç Parti, iftarda tatlı dağıttı

Genç Parti, iftarda tatlı dağıttı
25 Nisan 2020 - 22:34 - Güncelleme: 25 Nisan 2020 - 22:40

Genç Parti Ardahan İl Başkanlığı, Ramazan ayının ikinci gününde vatandaşlara tatlı dağıtarak ‘Hayırlı Ramazanlar’  diledi.

İl Başkan Vekili Yetkin Uralkaya, Kadın Kolları Teşkilatından Hülya Sucuk ve Gençlik Kolları Başkanı Kutluhan Özgür Yalçın’la birlikte önceden belirledikleri evlere tatlı dağıtan Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, Ramazan ayında fakirlerin gözetilmesini ve yoksullara her zaman yardım yapılması gerektiğine dikkat çekti.

Başkan Çoban: “Dünya bu yıl Korona virus Covid-19 hastalığı ile uğraşırken biz Müslümanlar için ramazan ayı güzellikleri geldi. Bu ayda camilerden ve teravihlerden uzak kalsak da ibadetlerimiz ve tefekkürlerimiz ramazan ayının 11 ayın sultanı olduğunun en güzel kanıtını sunmaya devam ediyor.  İnsanların en hayırlısı onlara faydalı olandır. Komşularımıza ve hastalarımıza her zaman yardım etme sorumluluğumuz vardır. Bizimde üzerimize düşen sorumluluk gereği Ramazan ayında ve iftarda tatlı dağıttık. Sağlık Bakanlığımızın toplum sağlığı adına ilan ettiği sosyal mesafeyi gözeterek tatlı ikramında bulunduk. Bu salgında evde geçireceğimiz sürelerde Ramazan ayı münasebetiyle ailemizle birlikte Cenabı hakka karşı görevlerimizi yerine getirmek için iyi bir fırsattır.  Ramazan ayının tefekkür ve ibadetle geçmesini temenni eder, sağlıklı günler geçirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.
 

Bu haber 1084 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Yavuz genç
  6 ay önce
  Allah Razı olsun
 • İSTANBUL HABER
  6 ay önce
  mehgmet avşar denen birsi istanbul'da kendisini AA bölge sözcüsü ve koordinatörü olduğunu iddia ederek SBK holdink yönetim kurulu başkani sezgin baran korkmazdan Ardahan'daki çocuk esirgeme kurumuna para istedi ancak siz parayı elden bana verin dedi bu karaktersiz herif korkmaz'da, muasebe iban numarası verin gönderelim dediyince evşari hayır efendim parayı bana elden verin diyince ortalık savaş a***ına döndü sabah gazetesi yazarı hemşerimiz erhan öztürküde rezil etti bu karekretsiz...