Reklam
Reklam

GENÇ PARTİ DAMAL'DA MASKE, ÇILDIR'DA DESTEK KOLİSİ DAĞITTI

GENÇ PARTİ DAMAL'DA MASKE, ÇILDIR'DA DESTEK KOLİSİ DAĞITTI
10 Nisan 2020 - 20:31

Cihan Çoban Başkanlığında ki Genç Parti Ardahan Kadın Kolları, Damal Genç Parti İlçe Teşkilatıyla birlikte maske dağıttı.

Kent Merkezinde ki esnafı ziyaret eden Başkan Tahsin Pekbay ve Neşe Alioğlu, esnafa hayırlı işler dileyerek Korona virüs (Covid-19) salgını hakkında kısa bilgilendirmelerde bulundular. Esnafın ve alışveriş yapan vatandaşların sağlığını korumaya yönelik sürdürülen çalışma kapsamında maske ve eldiven dağıtan Genç Parti’ye, esnaf ve vatandaşlar teşekkür ederek yoğun ilgi gösterdiler.

Korona virüs salgınına karşı her kesin izole olmasını ve özellikle mesafe yaklaşımına dikkat etmesini isteyen Genç Parti Ardahan Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Neşe Alioğlu, “Başta Ardahan Valiliğimiz ve ilgili Bakanlıklarımız bu salgından korunmak için çeşitli tedbirler uygulamaya aldılar. Bugün Damal ilçemizde esnafımıza ve maske konusunda zorluk çeken köylülerimize eldiven ve maske dağıttık. Esnafımız bizim bu davranışımızı samimi ve sıcak karşıladılar. Burada ki asıl amacımız, vatandaşları sağlık ve hijyen konusunda bilgilendirmektir. Tüm dünyanın baş belası olan bu salgını devlet millet el birliği yaparak yeneceğiz” dedi.

Genç Parti Damal İlçe Başkan Yardımcısı Tahsin Pekbay: Çağımızın en büyük belası olan Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle İl Başkanımız Cihan Çoban’nın talimatıyla Damal’daki esnaflarımıza maske dağıtarak sağlığın önemine dikkat çektik. Bu organizasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştiren Genç Parti Ardahan Kadın Kolları Teşkilat Başkanımız Neşe Alioğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Genç Parti Çıldır İlçe Başkanı Özden Topkaya ise, Koronavirüs Covid-19 salgını nedeniyle evden dışarıya çıkamayan 65 yaş ve üstü yardıma muhtaç insanlara destek kolisi yardımında bulundu.

Bu haber 2863 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum