Reklam

FARUK DEMİR: UNUTMAYIN SÜRÜDE AYRILANI KURT KAPAR!

FARUK DEMİR: UNUTMAYIN SÜRÜDE AYRILANI KURT KAPAR!
05 Ocak 2019 - 16:23 - Güncelleme: 05 Ocak 2019 - 16:34

CHP'DE "BİRLİK, BERABERLİK VE DAYANIŞMA KAHVALTISI

CHP Ardahan İl Örgütü tarafından düzenlenen kahvaltı CHP'lileri buluştururken, kahvaltıda birlik ve beraberlik mesajları verildi. Halilefendi Mahallesi'nde bulunan Lezzet-i Kür'de CHP il örgütü tarafından düzenlenen kahvaltıya, İl başkanı Yalçın Taştan, Ardahan Belediye Başkan Adayı Faruk Demir, İlçe Belediye Başkanları ve adayları, Eski il başkanları, ilçe başkanları ve gençlik kolları bir araya geldiler.

31 Mart tarihinde yapılacak seçimlere az bir zaman kaldığını söyleyen CHP İl Başkanı Yalçın Taştan, "Tüm partililerin önerilerine, düşüncelerine ihtiyacımız var. Hiç zaman kaybetmeden Sosyal Demokrat kimliğini tekrardan ilimize kazandıracağız. Yeniden iyiyi, güzeli, getirmek için elimizdeki tüm imkanları seferber edeceğiz. Bunun için her partiliye, her Ardahanlıya büyük bir iş düşmektedir. Bunu hep birlikte omuz omuza vererek başaracağız. Seçimlerden sonra Sosyal belediyecilik nasıl yapılır göstereceğiz" dedi.

DEMİR'DEN BİRLİK MESAJI; KAZANIRSAK HEPİMİZ KAZANACAĞIZ

CHP'nin büyük bir aile olduğunu dile getiren CHP Ardahan Belediye Başkan Adayı Faruk Demir, "Ülkenin ve İlimizin geleceği için CHP ailesinin büyümesi gerektiğini kaydetti.

CHP içinde geçmişte ve günümüzde siyaset yapan çok değerli insanlar olduğunu vurgulayan Demir,"Ülkeyi yönetmeye talip olan CHP'nin bir tek üyesini bile kaybetmemesi gerekir, .Hepimizin yolu açık olsun, Güzel bir ortamda Ardahan'ı bu güzel kadroya teslim ettiler. Dediler ki ne gerekiyorsa yapın ve Ardahan'ı alın. Bizler hepimiz bu geminin içerisindeyiz. Beraber olmalıyız, olmazsak Allah korusun tarih yeniden tekerrür eder. Biz büyük bir aileyiz. Dün dünde kaldı. Artık bugün yeni şeyler söylemek gerekir. Siyasette bireyler çok önemlidir. Ancak daha önemlisi ideolojilerdir. Bizim olan bir şehrin bizimle örtüşmeyen bir şekilde yönetilmesine izin veremeyiz. Bu hedefimizde partimize emek veren herkesin görüşü, eleştirisi ve önerisi bizim için çok önemlidir. Partimizin siz emektarlarının görüş, eleştiri ve önerileri bize yol gösterici olacaktır. Bu nedenle daha çok birbirimize ihtiyacımız var. Daha da kenetlenmeli, birbirimize daha sıkı sarılmalı ve tüm adayları herkese iyi anlatmalıyız. Bu ringe bir kişi çıkacaktı ve ben çıktım. Kazanırsak hepimiz kazanacağız. Gelin hep birlikte Ardahan'ımızı yerel kalkınmanın başkenti yapalım" dedi.

DEMİR: GİT ARDAHAN’I AL DEDİLER, UNUTMAYIN SÜRÜDE AYRILANI KURT KAPAR

Demir açıklamasını şöyle sürdürdü: “Partimizin yetkili organları beni bu göreve layık gördüler. Git artık Ardahan ı al dediler. Biz çok büyük bir aileyiz. Bu topraklarda bizim atalarımız yatıyor. Bu topraklar bizim. Unutmayın sürüde ayrılanı kurt kapar. Biz her kesi birleştirmek zorundayız. Hayat bize çok güzel bir il vermiş. Ancak mevcut iktidar bu ilin kıymetini bilmemiş. Gelin hep birlikte bu ile sahip çıkalım. Benim burada yaşamadığımı bahane edip ileri geri konuşanlar olacaktır. Onların amacı başka, kazansam da kaybetsem de burada ikamet etmeye devam edeceğim. Siz değerli eskide görev yapmış başkanlarım. Biliyorum hepiniz yoruldunuz. Ancak içinizde en şanslı benim. Kendimde o şansı sizlerin sayenizde görüyorum. Atatürk ün dediği gibi ‘geldikleri gibi giderler’ sözünü gerçekleştireceğiz. Ardahan’ı Kafkasya’nın başkenti yapacağız. Hatta İller bankasında gelecek olan paraya ihtiyacımız olmayacak. Kendi kaynaklarımızı kendimiz yaratacağız. Tek başına değil sizlerle birlikte bu Kenti yöneteceğiz. ''

Bu haber 1538 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum