EŞREF DAĞ'A DEVA'DAN ÖNEMLİ GÖREV

EŞREF DAĞ'A DEVA'DAN ÖNEMLİ GÖREV
16 Ağustos 2020 - 19:52
Ankara’da ikamet eden İş insanı hemşehrimiz Eşref Dağ’a, Demokrasi ve Atılım Partisi Ankara’daki teşkilatlanmasında önemli görev verildi. Ankara Deva partisi kurcu heyeti için 8 Bin müracaatın içinde hemşehrimiz Eşref Dağ ilk 10’a girerek sevenlerini ve hemşehriherinin göğsünü kabarttı.

Ali Babacan'ın Genel Başkanlığını yaptığı DEVA Partisi’nin Ankara İl Başkanlığı'na, daha önce AK Parti'de Çankaya İlçe Başkanlığı yapan, Polatlı Belediye Başkan Aday Adayı olan Elektrik, Elektronik Yüksek Mühendisi Ali Güven getirildi. Hemşehri camiasında ve çevresinde sevilen, sayılan iş insanı hemşehrimiz Eşref Dağ’a, Ankara 26 İlçe teşkilatlanmasında önemli görev verildi. Demokrasi ve Atılım Partisinin tüzüğü gereği Ankara Deva partisi kurcu heyeti Ankara’nın 25 İlçe yönetimini oluşturacak.

EVA Partisi Ankara Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu; Kurucu İl Başkanı Av. Ali Güven getirilirken, Kurucu İl yönetim kurulu üyeliğine, Ayşe Aslan Köprülü, Eşref Dağ, Fatih Demir, Hale Kalay, Hamza Aydoğdu, Mehmet Efe Başdoğan, Nezaket Sırım, Orhan Sarıtaç, Tuğba Erdoğan, Yakup Engin ve Yunus Keleş’in atanması yapıldı.

Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın elinde yetki belgesini alan hemşerimiz Eşref Dağ’a, DEVA Ardahan Kurucu heyet üyeleri Özkan Karakaya ve Ali Koçak hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmiştirler.
 
Bu haber 4645 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum