Reklam
Reklam

ERHAN BULUT, GÖREVİNE ASALETEN ATANDI

ERHAN BULUT, GÖREVİNE ASALETEN ATANDI
05 Ağustos 2020 - 21:45
Ardahan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Erhan Bulut, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın imzaladığı atama kararnamesiyle 8 aydır sürdürdüğü görevine asaleten atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişliği görevindeyken, Ocak ayında vekaleten Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirilen Bulut, Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın bugün imzaladığı kararname ile 8 aydır sürdürdüğü İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine asaleten atandı.

ERHAN BULUT'U TANIYALIM

Aslen Ardahanlı olan ve 1968 yılında Göle´de doğan Bulut. İlk, orta ve lise öğrenimini Göle´de tamamladı. Akdeniz Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünü, ardından da Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi´ni bitirdikten sonra Bitlis ilinde altı yıl süreyle sınıf öğretmenliği yaptı. Ardından 1996-2000 yılları arasında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi bölümünü bitirdi. 2001-2007 yılları arasında Şanlıurfa ilinde, 2007-2017 yılları arasında ise Isparta ilinde İlköğretim Müfettişi olarak çalıştı. 2017 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişliği yapmakta olan Erhan Bulut evli ve iki çocuk babasıdır.
Bu haber 32693 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ali bey
  5 ay önce
  Olmayacak duaya amin demeyin.
 • yasin KAYIKÇI
  6 ay önce
  Her adımında başarıyı da peşinden sürükleyeceğine o*** inancım sonsuz. Yeni işinde başarıdan başarıya koşmanı diliyorum hayırlı olsun