Reklam

ENCÜMEN VE MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYELERİ BELLİ OLDU

ENCÜMEN VE MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYELERİ BELLİ OLDU
15 Nisan 2019 - 10:56

KHGB ENCÜMEN ÜYELERİ VE SYDV MÜTEVELLİ HEYETİ ÜYELERİ SEÇİLDİ 

Göle İlçe Kaymakamı Cevat Gün’ün başkanlığında Özel İdare Müdürü Mahmut Toprak, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Süleyman Çelenk, İl Genel Meclis Üyeleri ve muhtarların katılımıyla Feride Karabacak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çok amaçlı toplantı salonunda Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis toplantısı yapıldı. 

Toplantıda İl Genel Meclis Üyeleri ve muhtar üyelerin gizli oy açık tasnif yolu ile Köylere Hizmet Götürme Birliği encümeni olarak 1 yıl görev yapacak encümen üye seçimi ve muhtarlar arasından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyeti üye seçimi yapıldı.

Köylere Hizmet Götürme Birliği encümen üyeleri Vahit Atasoy, Doğan Yıldırım, Yıldırım Karakoç, Mehmet Aşçı; Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyeti üyesi olarak da Murat Akçelik seçildi.

Seçimlerin yapılmasının ardından seçilen yeni üyeleri tebrik eden Kaymakam Gün, 31 Mart yerel seçimleri sonucu seçilen yeni İl Genel Meclis Üyelerine ve muhtarlara başarılar diledikten sonra köy ve mahalle muhtarlarıyla birlikte çekilen hatıra fotoğrafının ardından toplantıyı sonlandırdı.
 

Bu haber 1303 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum