Reklam
Reklam

DAVUTOĞLU: YENİ BİR MUHALEFET ANLAYIŞI GELİŞTİRİYORUZ

DAVUTOĞLU: YENİ BİR MUHALEFET ANLAYIŞI GELİŞTİRİYORUZ
28 Temmuz 2020 - 21:42

Partisinin İl Kongresi için Ardahan’a gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Yeni bir muhalefet anlayışı geliştiriyoruz, Ankara 'da muhalefet yapmayacağız. Küçük büyük demeden her şehirde olacağız" dedi.

Gelecek Partisi Ardahan İl Başkanı Celil Toprak’ın selamla konuşması ardından kürsüye çıkan Davutoğlu, Ardahan'ın Kura Nehri kıyısındaki açık alanda yapılan il kongresinde katılım sağlayan partililere ve Ardahanlılara teşekkür etti.

Kongrelerinin hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Davutoğlu, "Söz vermiştik geldik. Ardahan bizi kucakladı. Bugün hafta içinde sıcak bir günde kongremizi gerçekleştiriyoruz. Teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Cumhuriyet tarihimizin en kritik dönemlerinden geçiyoruz. Çok büyük sıkıntılarla karşı karşıyayız. Dünyada bir kriz var, bu kriz ülkemizi de etkiliyor." diye konuştu.

Gelecek Partisi olarak hiçbir yanlışlık karşısında susmayacaklarını aktaran Davutoğlu, şunları kaydetti: "Siyasette önemli olan gönül kanalıdır. Halkın gönlünden düşenler itibar kaybediyor. Bizler ise halkımızla gönül kanallarımızı sabit tuttuğumuz için Ardahan'dayız. Geçen hafta Batman'daydık. Arka arkaya kongrelerimizi yapacağız. Bizler Ardahan'ın yüreğini, kalbini kazanmaya geldik. Yeni bir muhalefet anlayışı geliştiriyoruz, Ankara'da muhalefet yapmayacağız. Küçük büyük demeden her şehirde olacağız. Halkımızla diz dize oturacağız, kendisini dinleyeceğiz. Halkın ihtiyaç ve taleplerini gündeme getireceğiz."

Genç Parti Ardahan İl başkanı Cihan Çoban ve STK Başkanlarının da katıldığı Gelecek Partisi Ardahan İl kongresi sıcak ve güneşli havada yapıldı. Davutoğlu’nun konuşmasının ardından Göle ilçe teşkilatını ziyaret etti. Kongrede tek aday olan Celil Toprak oyların tümünü alarak yeniden gelecek Partisi İl Başkanı seçildi.


Bu haber 3064 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum