Reklam

Damal Belediye Başkanı Önal, Bu başarı hepimizin

Siyasi Partilerin ve Belediyelerin Türkiye’de ki Sesi Yükselenses yayın organı tarafından Türkiye'nin en başarılı Belediye Başkanları belirlendi.

Damal Belediye Başkanı Önal, Bu başarı hepimizin
21 Aralık 2017 - 13:24

Anketler ve alan araştırmaları sonucu 2017 yılının en başarılı belediye başkanları arasında gösterilen Damal Belediye Başkanı Ergin Önal, 2018 takviminde yerini aldı.

ÖNAL, BU BAŞARI HEPİMİZİN

Damal Belediye Başkanı seçildikten sonra ilçenin tüm sorunlarını masaya yatıran Başkan Önal, çalışmaları ve projeleriyle büyük başarılara imza attı.

Damal İlçesinin altyapısı, Otogar, Sanayi Sitesi, Parke döşemeleri, Kent Meydanı Projesi, Dere ıslahı, Atatürk Silueti izleme alanı, imar çalışmaları ve mahallelere içme suyu projelerini kazandırarak üstyapı çalışmalarına bitiren Başkan Önal, “Çalışmalarımız, emeklerimiz meyvesini vermeye başladı. Anketler ve alan araştırmaları sonucu 2017 yılının en başarılı belediye başkanları arasında gösterildim ve 2018 takviminde yer aldım. Bu başarı, özveri, ekip ve sabır işidir. Başarıda payı olan mesai arkadaşlarıma, beni seçip sabır gösteren Damal Halkına ve bize destek olan bütün kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum başarı hepimizindir” dedi.

BAŞKAN ÖNAL, ULAŞIM ÇALIŞTAYINA KATILDI

Öte yandan Damal Belediye Başkanı Ergin Önal, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplu açılış törenine katılarak Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde yapılan ve birçok belediyeden katılım sağladığı Ulaşım Çalıştayı'na otobüs terminali projesiyle yerini aldı.

Bu haber 3261 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum