Reklam
Reklam

DAHA MODERN BİR ARDAHAN İÇİN

DAHA MODERN BİR ARDAHAN İÇİN
21 Eylül 2020 - 15:06 - Güncelleme: 21 Eylül 2020 - 15:09

Ardahan Belediyesi trafikte tek yön uygulaması kapsamında hazırlık çalışmaları kapsamında gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Faruk Demir öncülüğünde devam eden çalışmalar, kentin daha modern bir trafik akışına sahip olması ve yaşanan trafik akış sorunlarının azaltılması kapsamında tek yönlü trafik uygulaması hazırlıkları gece gündüz sürüyor.

Trafik levhaları, kavşaklar ve bulvar hazırlıkları tamamlanan caddelerde, son olarak Belediye ekiplerince park ve akış çizgileri çalışmaları yapılıyor.

Tek yönlü trafik uygulamasını biran önce hayata geçirmek için Belediye ekipleri, Belediye Başkanı Faruk Demir'in de bizzat yerinde incelmeleriyle 24 saat görev yürütüyor.

Kongre Caddesi başta olmak üzere Fevzi Çakmak Caddesi, Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Artvin Caddesi, Hamam Caddesi ve Kura Caddesi’nde yaşama geçirilecek olan tek yön uygulaması yapılan caddeler. Son aşamada ise belirlenen noktalara montajı yapılan yön levhaları açılacak.

Bu haber 1874 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ardahan
    1 yıl önce
    İl özel idaresinin ora problem varmış gibi geldi gözüme park yapmak sorun olacak ulaşıma gözden geçirilirse memnun oluruz.