Ardahan’ın Çıldır ilçesinde iki Belediye başkan adayının aynı oyu alması nedeniyle Çıldır Belediyesi için kura çekimi kararı alındı.
Ardahan Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı'nda gerçekleştirilen kura çekimine AK Parti Belediye Başkan adayı K. Yakup Azizoğlu, CHP Belediye Başkan adayı Nurettin Aygün ile birlikte AK Parti Milletvekili Kaan Koç, CHP Milletvekili Özgür Erdem İncesu ve partililer katıldı.
Heyecanla beklenen sonuç, merakla takip ediliyor.
ÇİĞDEM KOÇAK
![](https://www.ardahanhaber.com.tr/images/files/2024/04/660bf2f3f2de8.jpg)