Reklam

Çıldır Ak Parti Teşkilatı kahvaltıda bir araya geldi

AK Parti’nin başarılı İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural, 24 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin yanı sıra, 3 Kasım 2019'da yapılacağı öğrenilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimleri öncesi Çıldır’da çalışmalarını yoğunlaştırıyor.

Çıldır Ak Parti Teşkilatı kahvaltıda bir araya geldi
09 Nisan 2018 - 00:16

Birçok sol kökenli aileyi AK Parti’li yapan Başkan Vural, 4 yıllık görev süresinde üye sayısını 550’den 1000 üyeye çıkararak büyük bir başarıya imza attı. Vural’ın bu çalışmasının karşısında başta İl, Merkez ve diğer ilçelerin neler yaptığı ise bilinmiyor!

HİLAL DEMİRKAYA, AK PARTİ’Lİ Mİ OLDU?

Önümüzdeki yerel seçimlerde Aşık Şenlik Mahallesinde Muhtar adayı olduğunu açıkladıktan sonra çalışmalarını sürdüren ve sol gelenekten gelen Gazeteci Hilal Demirkaya’nın da Ak Parti ile yakın diyalogda olması dikkatlerden kaçmadı.

KAHVALTIDA BAŞKAN AZİZOĞLU YOKTU

AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatı Çıldır Gölü kenarında bulunan Çıldır Kuzey Yıldızı tesisinde kahvaltıda buluştu. Kahvaltıya AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatının yanı sıra, Başkan Vural´ın davetlisi olarak AK Parti Ardahan İl Başkanı Yunus Baydar, AK Parti Teşkilat Başkanı Ayhan Balcı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fırat Avşar ve Çıldırlı aşıklar Yavuz Timur ve Mahmut Yılmaz katıldı.

Kahvaltı sonrası konuşma yapan AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural, “Bugün burada çok güzel bir günde, eşsiz Çıldır gölü manzarasında davetimizi kırmayıp kahvaltımıza iştirak eden İl Başkanım sayın Yunus Baydar´a, İl Teşkilat Başkanım Ayhan Balcı´ya, Merkez İlçe Başkanım Fırat Avşar´a, kıymetli aşıklarımıza ve İlçe Teşkilatımızda bulunan kıymetli arkadaşlarıma teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum.

AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatı olarak, kadın kolları ve gençlik kollarımızla son derece koordineli çalışmalar yaparak ilçemizde ki üye sayımızı görevde bulunduğum dört yıllık süre zarfında 550 üyeden bin üyeye çıkardık. Bunda Çıldır Gençlik kollarımızın ilçemizde yürütmüş olduğu üye kampanyası çok etkili olmuştur. Sizin nazarınızda Gençlik Kolları başkanıma ve ekibine teşekkür ediyorum.

ÇILDIR SEÇMENİNİN YÜZDE 20’Sİ AK PARTİLİ

Çıldır ilçemiz yaklaşık 9 bin nüfuslu bir ilçe. Aşağı yukarı 6 bin seçmeni olan ilçemizde, seçimlerde yaklaşık 5 bin seçmen sandığa giderek oy kullanıyor. Sandığa giden 5 bin seçmen göz önüne alındığında, yapmış olduğumuz bin üye kaydı ile ilçede oy kullanmak için sandığa giden seçmenin yüzde 20’sini partimize üye etmiş bulunmaktayız. İlçe halkının partimize göstermiş olduğu ilgi bizleri son derece memnun etmektedir.

İlçemizde hemen her seçimde oyunu artıran partimiz, 2019 yılında yapılacak seçimlerde de inşallah hepimizin gayreti ile büyük başarılara imza atacaktır. Görevde bulunduğum dört yıllık süre zarfında benimle birlikte gecesini gündüzüne katan önceki ve şimdiki Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza ve İlçe Teşkilatı yönetim kurulu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor, bir kez daha hepinize hoş geldiniz diyorum” dedi.

BAYDAR, BELEDİYEYİ VE 2 İL GENEL’İ KAZANMAK İSTİYORUZ

Başkan Vural´ın konuşmasının ardından bir konuşma yapan AK Parti Ardahan İl Başkanı Yunus Baydar ise, “ birlikte aynı davaya hizmet etmekten büyük onur duyduğum Çıldır İlçe Teşkilatımıza çok teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte de başarılar diliyorum. Yapmış oldukları davet bizleri onure etmiştir. Birlikte çalışmış olduğumuz süreçte ilçede tabuları yıkmış, çok büyük başarılara imza atmışlardır. Partimizin yükselmesinde kendilerine düşen payın çok üzerinde başarılar elde etmişlerdir. Onlarla birlikte çalışmaktan çok büyük zevk aldığımızı buradan belirtmek isterim. Bin üye barajını geçmeleri son derece büyük başarı. Yeni hedef 1500 üye olmalı. 2019 yılında yapılacak seçimler son derece önem arz ediyor. Ben Çıldır´dan belediye Başkanlığını ve 2 İl Genel Meclis üyeliğini çıkarmalarını istiyorum. Başta ilçe başkanım Ahmet Rıfat Vural olmak üzere, tüm ilçe teşkilatına bir kez daha başarı diliyor, teşekkür ediyorum” dedi. AK Parti Ardahan İl Başkanı Yunus Baydar´ın konuşmasının akabinde Ardahan Teşkilat Başkanı Ayhan Balcı ve Merkez İlçe Başkanı Fırat Avşar´da birer selamlama konuşması yaptılar.

VURAL, BİNİNCİ ÜYEYE KUR’AN-I KERİM HEDİYE ETTİ!

AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatının bininci üyesi olan Ülkü Gündoğdu´ya AK Parti Ardahan İl Başkanı Yunus Baydar tarafından plaket takdim edilirken, Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural´da Kur’an-ı Kerim hediye etti. Kahvaltının ardından Çıldırlı Aşıklar Yavuz Timur ve Mahmut Yılmaz söylemiş olduğu türkülerle partilileri mest ettiler. Aşıkların resitalinin ardından kahvaltı sona erdi. TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası başlıyor

Bu haber 1555 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum