Reklam

CHP, Posof'ta kaleyi geri almak istiyor

CHP, Posof'ta kaleyi geri almak istiyor
05 Şubat 2019 - 21:24

31 Mart’ta yapılacak Mahalli Seçimler öncesi, Cumhuriyet Halk Partisi Posof İlçe Örgütü, Belediye Başkanı ve İl Genel Meclis Üyeleriyle yoğun bir şekilde seçim çalışmalarını sürdürüyorlar.

Ardahan’ın Posof İlçesinde yıllardır esnaflık yapan Cumhuriyet Halk Partisi Posof İl Genel Meclis Üyesi 2. Sıra adayı olan Aytekin Güngör, adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İlçenin sevilen ve sayılan esnaflarından olan Aytekin Güngör, İlçe Başkanı Erkan Ocak ve İl Genel Meclis üyesi 1. Sıra adayı Necmettin Taşçı ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor. Köy köy seçim çalışması gerçekleştirdiğini ve halkın kendilerine büyük teveccüh gösterdiğini anlatan Güngör, Posof halkının seçimlerde yanlarında olduğunu, bunu sahada daha iyi görebildiklerini kaydetti.

AYTEKİN GÜNGÖR: POSOF HALKI YANIMIZDA

İlçede yıllardır esnaflık yapan Posof İl Genel Meclis Üyesi 2. Sıra Adayı Aytekin Güngör, Posof halkına güvendiklerini kaydederek, “İlçemize bağlı köyün sorunlarını biliyorum ve insanları çok yakından tanıyorum. Posof halkı özverili çalışkan ve dürüst halktır. Birlik ve beraberliğini bugüne kadar korumuştur.  Ben esnaf olarak yıllardır ilçede esnaflık yapıyorum. Elimden geldiğince halkımıza yardımcı olup sorunlarını çözmek için aday oldum. Halkımız bana bu görevi tevdi ederse Posof ve memleketim için ne gerekiyorsa gece gündüz demeden çalışacağım. Bu konuda Posof halkına da söz veriyorum. Benim için İl Genel Meclis Üyesi olmak önemli değil, önemli olan Posof’un geleceğidir. Görüyorsunuz ilçemizin en büyük sorunu göç sorunudur. Bu sorunun çözümü noktasında buralarda üretim alanları yaratmalıyız. Gençlerimizin burada iş sahibi olması ya da köyde hayvancılık yapması adına politikalar üretmeliyiz. Bunun yanında köylerimizin ciddi sorunları mevcuttur. Köy yolları ve içme sularında sorun yaşayan köylerimiz mevcut. Köylü vatandaşımın sorunlarını dinleyip çözüm üretme anlamında yanlarında olacağım. İnşallah ilçemizde İl Genel Meclis üyeliğinin ikisini de kazanıp vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunacağız” ifadelerine yer verdi.

ERKAN OCAK: POSOF’TA İDDİALIYIZ

Posof’ta 31 Mart gecesi zaferlerini ilan edeceklerinin altını çizen CHP Posof İlçe Başkanı Erkan Ocak ise, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli seçimlerde Posof Belediye Başkanlığı başta olmak üzere, iki tane İl Genel Meclis Üyeliğini kazanmak için adaylarla seçim çalışması gerçekleştirdiklerini ifade etti.

İlçe Başkanı Erkan Ocak, İl Genel Meclis üyeleri Nizamettin Taşçı ve Aytekin Güngör’le Posof’ta esnafları ziyaret eden CHP Heyeti, halkın sorunları dinleyip ilçede iddialı olduklarını kaydetti.

Bu haber 1823 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum