Reklam

CHP'den Gazetecilere bayram ziyareti

CHP'den Gazetecilere bayram ziyareti
21 Mayıs 2020 - 14:25

Dünyanın baş belası olan Koronavirus salgını nedeni ile toplantı, kutlama ve etkinliklerin iptal olduğu günümüzde Cumhuriyet Halk Partisi Ardahan İl ve Merkez İlçe Örgütü Ramazan Bayramı öncesi gazetecileri ziyaret ederek Bayramlarını kutladı.

CHP İl Sekreteri Tayfun Aşık, Merkez İlçe Başkanı Kadir Sinan Onay ve Yönetim Kurul Üyesi Erkan Yıldız, Ramazan Bayramında uygulanacak olan dört günlük sokağa çıkma yasağı nedeni ile basın emekçilerinin bayramını erken kutladılar.

Kongre Caddesi üzerinde bulunan 23 Şubat Gazetemizi ziyaret eden CHP heyeti, halkın iradesi ile seçilmiş olan belediye başkanlarına yönelik atanan kayyumları eleştirerek yapılan uygulamaların demokrasi adına utanç verici olduğunu aktardılar.   
Ardahan gündemi ve Belediye çalışmalarının değerlendirildiği samimi ziyarette, Koronavirus salgınında alınan tedbirlerin ve vatandaşların bu konuda göstermiş olduğu duyarlılığa dikkat çeken CHP Merkez İlçe Başkanı Kadir Sinan Onay,  “İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlarken, yaşanan salgının bu bayramla birlikte dünyamızı terk etmesini temenni ediyoruz” dedi.

Bu haber 669 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum