Reklam

Budak ve Sural Ankara'da

Budak ve Sural Ankara'da
21 Kasım 2019 - 12:27

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı, Ardahan Ziraat Odası Başkanı Latifşah Sural ve Göle Ziraat Odası Başkanı Cemil Budak Ankara’da ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

Ardahan ve Göle Ziraat Odalarının Başkanları, TZOB Genel Merkezi’nde, Genel Başkan Bayraktar tarafından kabul edildi. Oda Başkanları, Bayraktar’ın yeniden Genel Başkanlığa seçilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Ziyaretle ilgili olarak değerlendirme yapan Göle Ziraat Odası Başkanı Cemil Budak, görüşmede Ardahan geneli ve özelde de Göle’nin tarımı ve sorunlarını elde aldıklarını söyledi. 

Ardahan’ın sorunları hakkında  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’a rapor sunduğunu ifade eden Ziraat Odası Başkanı Budak, " Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanımız Sayın Şemsi Bayraktar’ı ziyaret ettik. Geçtiğimiz aylarda yapılan genel kurulda tekrar görevine seçilmesinden dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Görüşmemizin ana gündemi Ardahan tarımının sorunları oldu. Her bir ziraat odası başkanımız kendi bölgesindeki sıkıntıları ve talepleri anlattı. Biz de Göleli çiftçilerimizin sorunlarını dile getirdik" diye konuştu. 

Bu haber 829 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum