Reklam

BİR KUMANYA DA SEN BAĞIŞLA

BİR KUMANYA DA SEN BAĞIŞLA
26 Nisan 2019 - 10:24 - Güncelleme: 26 Nisan 2019 - 20:29

Sevdamız Ardahan Derneği Başkanı Levent Pehlivan, Ardahan’da yaşayan yoksul aileler için "Bir Kumanya da Sen Bağışla"  ramazan kumanyası kampanyası başlattığını bildirdi.

Sevdamız Ardahan Derneği Başkanı Levent Pehlivan, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaştığımız bu mübarek ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelerin, sofraları boş kalmaması için seferber olduklarını söyledi.

İnanıyorum ki Ardahanlı duyarlı vatandaşlarımızın da desteği ile ramazan ayında yardım eli bekleyen çalmadık kapı bırakmayacağız yardıma muhtaç aileleri tek tek tespit edip allahın izni ile buradaki vatandaşlarımızın nebze olsa bile yüzlerini güldüreceğiz.  

Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmak için hayırseverlere çağrıda bulunan Pehlivan, "İhtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için hayırsever vatandaşlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Hayırseverler ve iş adamları ne kadar bize yardımda bulunurlarsa bizler de o kadar çok yetime ve ihtiyaç sahiplerine ulaşırız.

Yapılan yardımlarını hiç bekletmeden ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya gayret ediyoruz. Bizler görmesek de, farkında olmasak da ilimizde, mahallemizde hatta sokağımızda ihtiyaç sahipleri var ve hayırseverlerin kendilerine uzatacak yardım elini bekliyorlar. Hep birlikte bu ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardım eli uzatalım ve sofralarına bir tas sıcak çorba da biz koyalım." şeklinde konuştu.

"Bir Kumanya da Sen Bağışla" 

Yardımlarınız için Ziraat Bankası

IBAN : TR-360001000149880769895001

Tel : 0 539 361 60 86

Bu haber 1624 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum