Reklam

BAŞKAN ÖNAL, 11 TEMMUZ'DA HER KESİ DAVET ETTİ

Damal Belediye Başkanı Ergin Önal, Karadağlar'ın eteğinde her yıl Atatürk silueti oluşması dolayısıyla yapılan "Atatürk'ün İzinde ve Gölgesinde Damal Şenlikleri" 11 Temmuz Salı günü düzenleneceğini söyledi.

BAŞKAN ÖNAL, 11 TEMMUZ'DA HER KESİ DAVET ETTİ
10 Temmuz 2017 - 15:41 - Güncelleme: 10 Temmuz 2017 - 15:48

Önal, bu yıl 21'incisi yapılacak olan şenliklere, önceki yıllara oranla daha çok katılımın olacağını beklediklerini dile getirdi. İlçeye geleceklerin Atatürk siluetini çok daha rahat ve keyifle izleyebilmeleri için bazı çalışmalar yaptıklarını dile getiren Ergin Önal, şunları kaydetti:

"Bu yıl en büyük amacımız seyir alanına gelen herkesin rahat ve keyifle izlemesini sağlamak. Bu nedenle bazı güzel çalışmalar yaptık. İyi de sonuç aldık. Seyir alanı son derece iyi bir konuma ve altyapıya kavuştu. Bu kutlamalar bir önceki yıllara oranla daha sağlıklı ve daha altyapısı sağlam şartlarda gerçekleşecek. Ali Ekber Ören, Burhan Yıldırım ve mahalli sanatçılarımız festivalimize renk katacak."

Silueti izlemeye çok sayıda insanın gelmesini beklediklerini belirten Önal, yurt içi başta olmak üzere yurt dışından da gelenlerin olacağını da sözlerine ekledi.

Bu haber 2414 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum