Reklam
Reklam

BAŞKAN DEMİR'DEN PARTİLERE ZİYARET

 BAŞKAN DEMİR'DEN PARTİLERE ZİYARET
08 Eylül 2020 - 17:12

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, siyasi parti ziyaretleri kapsamında, DEVA, AK Parti ve Gelecek Partisi Ardahan İl Başkanlıklarını ziyaret etti.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, hızlı bir teşkilatlanma sürecine giren Ardahan Demokrasi ve Atılım Partisi’ne (DEVA) Partisine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Demir’i, Deva Partisi Ardahan İl Başkanı Candar Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Aşkın Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Ziyarette Ardahan’ın genel sorunları, Belediye çalışmaları ve gündeme ilişkin özel konular ele alındı.

Başkan Demir, Gelecek Partisi Ardahan İl Başkanı Celil Toprak ve parti yönetimiyle il başkanlığı binasında sohbet gerçekleştirdi. Ziyarette Başkan Demir, belediye çalışmaları hakkında bilgiler vererek, İl Başkanı Toprak'a ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulundu. Gerçekleştirilen ziyaretten memnun kalan parti mensupları ise Başkan Demir’e teşekkür ederek, Ardahan’ın menfaatine olan her şeyi desteklediklerini belirttiler.

Kura Nehri kenarında inşaatı tamamlanan AK Parti Ardahan İl Başkanlığını da ziyaret eden Başkan Demir, AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın’la parti binasında bir süre sohbet etti. AK Parti İl Binasının hayırlı olmasını temenni eden Başkan Demir, Aydın ve yönetimine başarı diledi.
 

Bu haber 1331 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum